Comnet nasıldır?

konum tokat/zile , altyapı sorgulamada 82 mbps görünüyor. hattım sağlam olduğu için destek talebi ile hız kısıtlamasını kaldırttım. (altyapı sorgulamada ki hıza kadar çıkabiliyorsunuz) modemden SNR ya da SNR margin değeri (download için) 14 ve 14 ten yüksekse destek talebi ile hız sınırını kaldırabilirsiniz. altyapınızdan alabileceğiniz maximum hızı alırsınız .
Aga ne yazdın da kaldırdın normalde kaldırmıyorlar hız sınırını

Aga ne yazdın da kaldırdın normalde kaldırmıyorlar hız sınırını
ben şunu yazdım ''önceki İSS de daha yüksek hızlara ulaşabiliyordum ve bağlantım kopmuyordu , varsa hız kısıtlamasını kaldırırmısınız. '' yazdım. tabiki tutup 35 mbps paket alıp hız kısıtını kaldırtamazsın ama benim bir arkadaşımın altyapısı 32mbps görünürken paketini 100 mbps le değiştirip hız kısıtını kaldırttı ve şuan 45-50 mbps hız alıyor. altyapı sorgulamada ki değer bence ortalama SNR margin değeri 15 için hesaplanıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    65,4 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Konum tokat/zile, altyapı sorgulamada 82 Mbps görünüyor. Hattım sağlam olduğu için destek talebi ile hız kısıtlamasını kaldırttım. (altyapı sorgulamada ki hıza kadar çıkabiliyorsunuz) modemden SNR ya da SNR margin değeri (download için) 14 ve 14'ten yüksekse destek talebi ile hız sınırını kaldırabilirsiniz. Altyapınızdan alabileceğiniz maximum hızı alırsınız.
21 ping almışın fazla.

Altyapının sağlığıyla alakalı bir şey diyemicem.
Eve kadar fiberde ne altyapı sağlamlığı? Evde iki tane internet kullandım biri Telekom bir de bu ismini söylemek istemediğim firma. Aynı anda ikisi de bağlı kullandım. Biri İstanbul'a 3 ms ile giderken diğeri 20 ms ile ulaşıyordu. İkisi de kendi sunucuları gelip burada yok Comnet harika işte çok iyi şeylerini boşuna söyleme.

Ben söylediğimi söyledim. İstanbul ve trakya dışında önermiyorum riskli.

Eve kadar fiberde ne altyapı sağlamlığı? Evde iki tane internet kullandım biri Telekom bir de bu ismini söylemek istemediğim firma. Aynı anda ikisi de bağlı kullandım. Biri İstanbul'a 3 ms ile giderken diğeri 20 ms ile ulaşıyordu. İkisi de kendi sunucuları gelip burada yok Comnet harika işte çok iyi şeylerini boşuna söyleme.

Ben söylediğimi söyledim. İstanbul ve trakya dışında önermiyorum riskli.
vdsl de bence iyi seni tatmin etmedi diye kötü mü diyeyim ? değerler ortada benim altyapımda diğerlerinden fiyat performans olarak comnet daha iyi.

Geri
Yukarı