Comnet tercih edilmeli mi?

narko7

Hectopat
Daha fazla  
Halihazırda Netspeed 100 Mbps VDSL paketini 129 TL'ye kullanıyorum ve memnunum. Fakat Comnet 12 ay tahahüütle 100 Mbps paketi 109 TL'ye veriyor. Bu durumda Comnet'e geçmek mantıklı olur mu? Kullanan arkadaşlar memnun musunuz?

Halihazırda Netspeed 100 Mbps VDSL paketini 129 TL'ye kullanıyorum ve memnunum. Fakat Comnet 12 ay tahahüütle 100 Mbps paketi 109 TL'ye veriyor. Bu durumda Comnet'e geçmek mantıklı olur mu? Kullanan arkadaşlar memnun musunuz?
Ben kullanıyorum memnunum sorunuz olursa yazabilirsiniz

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-11-22-11-28-821_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-11-22-11-28-821_com.android.chrome.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 106
Hocam oyunlarda paket kaybı veya ping sorunu yaşıyor musunuz? Hız da gün içinde değişmeler oluyor mu? Ve ön ödeme olayı nedir tam olarak?

Ön ödeme mesela 12 aylık derseniz 12 aylık parasını hemen ödüyorsunuz ama avantajlı bir fiyattan ödüyorsunuz.

Yani bir kereliğine 89 TL veriyoruz ondan sonra 12 ay bir daha vermiyor muyuz?
Evet.

Hocam oyunlarda paket kaybı veya ping sorunu yaşıyor musunuz? Hız da gün içinde değişmeler oluyor mu? Ve ön ödeme olayı nedir tam olarak?
Hocam paket kaybı paket sorunu olmuyor ön ödeme olayı da faturasız hat gibi parayı ödüyorsunuz 30 gün kullanıyorsunuz sonra isterseniz bir daha para yüklüyorsunuz yada iptal ediyorsunuz

Ve davet kodumla 30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı