Comnet ve Millenicom nasıldır?

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Güncel olarak Netspeed kullanıyorum ama en geç bugün veya yarın bu iki ISS'den birine geçmeyi düşünüyorum. Şu anlık Comnet biraz daha uygun geldi bana ama Millenicom da fena değil gibi. Siz ne düşünüyorsunuz, hangisi iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel olarak Netspeed kullanıyorum ama en geç bugün veya yarın bu iki ISS'den birine geçmeyi düşünüyorum. Şu anlık Comnet biraz daha uygun geldi bana ama Millenicom da fena değil gibi. Siz ne düşünüyorsunuz, hangisi iyidir?
Millenicomda iken pingim olmamasına rağmen laglı gidiyordum türknete geçtim düzeldi.

Netspeed'den daha 30TL daha ucuz hocam arkadaşın sorduğu firmalar ise neredeyse 100TL daha uygun önerdiğiniz firmalara dikkat edin lütfen ismi cismi bilinmedik firmalar bunlar.
Fixnet mi ismi cismi ya da bilinmedik? Bir şey bilmiyorsan yorum yapmamak en iyisi. Fixnet, arkadaşın attığı iki firmadan da daha iyi.

Ben kötü demedim zaten 30 TL için gerek yok zaten forumda da sadece siz övüyorsunuz galiba firma sizin herhalde :D
Yok, övmüyorum mantıklı bir seçim olacağı için öneri yapıyorum yurtdışı ve ping değerleri çoğu firmadan daha iyi işte bilmiyorsunuz öğrenmiş oldunuz.

Ben de gecmeyi dusunuyorum ancak Istanbul merkezli sunucularda 3 - 6ms ping degerini diger firmalar verebilir mi diye tereddutteyim. Ayni altyapi olmasina ragmen Turknet'ten daha dusuk ping veriyor bu sebeple emin olamadim.

Geri
Yukarı