Netspeed vs Comnet vs Millenicom

ghostrtr

Hectopat
Arkadaşlar 170 TL'ye TurkNet'e aboneyim fakat 170TL şu an fazla geliyor. 100 MB için Ankara'da fiber altyapıdan hizmet alıyorum. Siz yukarıdaki firmalardan hangisini önerirsiniz? TurkNet'te herhangi bir sıkıntım yok fakat fatura ücreti çok arttı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de fatura ücretinden dolayı NetSpeed'e geçiş yaptım 100Mbps'lik paketi kullanıyorum. Pazartesi günü geçişim tamamlandı, hali hazırla herhangi bir sorun yaşamadım. Geçiş yaptığımda da iki ISS'nin değerlerini paylaşmıştım zaten.

Ben de fatura ücretinden dolayı NetSpeed'e geçiş yaptım 100Mbps'lik paketi kullanıyorum. Pazartesi günü geçişim tamamlandı, hali hazırla herhangi bir sorun yaşamadım. Geçiş yaptığımda da iki ISS'nin değerlerini paylaşmıştım zaten.

Bende de durumlar aynı ve geçmeyi düşünüyorum. TurkNet'e iptal talebinde vb. bulunmadan direkt NetSpeed'e başvuru yaparak mı geçiş sağladınız? Bir de kaç gün sürdü ve bağlantısız kalmadınız sanırım.

Millenicom öneririm ping değerleri ve hizmet kalitesi güzel. Müşteri temsilcisi ilgili çözüm odaklılar. 124,90 TL taahhütsüz ücreti var. Dilerseniz 1 ay ücretsiz internet kazanabileceğiniz refarans kodu CC473E52 ile hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Geçişiniz ne kadar sürede tamamlandı ?
Modem değiştirdiniz mi ?

Bende de durumlar aynı ve geçmeyi düşünüyorum. TurkNet'e iptal talebinde vb. bulunmadan direkt NetSpeed'e başvuru yaparak mı geçiş sağladınız? Bir de kaç gün sürdü ve bağlantısız kalmadınız sanırım.

48 saat içerisinde internet kesilmeden geçişiniz yapılıyor, sadece modeme kullanıcı adı ve şifreyi girerken gidiyor internetiniz. O da bir kaç dakika. NetSpeed'e geçiş talebinde bulundum. Evrakları gönderiyorsunuz onlar işlemi yapıyorlar. İptal talebinde bulunmanıza gerek yok.

Geçişiniz ne kadar sürede tamamlandı ?
Modem değiştirdiniz mi ?
Modem değiştirmedim, maksimum 48 saat sürüyor geçiş işlemi.

48 saat içerisinde internet kesilmeden geçişiniz yapılıyor, sadece modeme kullanıcı adı ve şifreyi girerken gidiyor internetiniz. O da bir kaç dakika. NetSpeed'e geçiş talebinde bulundum. Evrakları gönderiyorsunuz onlar işlemi yapıyorlar. İptal talebinde bulunmanıza gerek yok.

Modem değiştirmedim, maksimum 48 saat sürüyor geçiş işlemi.
Modemi siz kendiniz mi satın aldınız ? Bende türktekomun verdigi modem var türknete geçince değişmedi fakat netspeed te değişir diye düşünüyorum.

Modemi siz kendiniz mi satın aldınız ? Bende türktekomun verdigi modem var türknete geçince değişmedi fakat netspeed te değişir diye düşünüyorum.
Modemim eski kullandığım modemim. TurkTelekom'dan TurkNet'e geçtiğimde de kendi modemimi kullanıyordum, NetSpeed'de de aynı modemimi kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı