Comnet yüksek ping ve verdikleri cevap

Adam senden değil, ban yemek istemiyor.

Ancak haklılar, bir çözüm ve gerçek doğru sonuç için istenenleri sağlamalısın konu sahibi olarak.

Ban olmasa bende çok güzel şeyler söylerim emin ol. Gereken şeyleri sağladığımı düşünüyorum. Bilgisayara geçince de bakacağım pingplotter adlı programa.
Apex legends.
Bu saate bile internet gidiyor Comnet de. Sunucuları patates.
Ban olmasa bende çok güzel şeyler söylerim emin ol. Gereken şeyleri sağladığımı düşünüyorum. Bilgisayara geçince de bakacağım pingplotter adlı programa.
Apex legends.
Bu saate bile internet gidiyor Comnet de. Sunucuları patates.

Dosya Ekleri

• çöpnet.PNG
    çöpnet.PNG
    97,3 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_20210614_165649.jpg
    IMG_20210614_165649.jpg
    142,7 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama konu sahibi haklı yurt dışı rotalamada sıkıntı var aynı bölgeden ben Comnet kullanıyorum kuzenim Şok Net kullanıyor FACEIT sunucularında ben 75ms alıyorum kuzenim 60ms alıyor bu da oynayışı bozuyor

Konuyu hortlatıyorum ama konu sahibi haklı yurt dışı rotalamada sıkıntı var aynı bölgeden ben Comnet kullanıyorum kuzenim Şok Net kullanıyor FACEIT sunucularında ben 75ms alıyorum kuzenim 60ms alıyor bu da oynayışı bozuyor
nereden baglandıgına baglı ben kocaeli'den gayet iyi pinglerle bf5 oynuyorum kuzenin hangi locasyonda sen neredesin ?

nereden baglandıgına baglı ben kocaeli'den gayet iyi pinglerle bf5 oynuyorum kuzenin hangi locasyonda sen neredesin ?
aynı mahallede oturuyoruz ayrıca cmd üzerinden tracert attık aynı sunucuya benim 75 onu 58 ms geliyor tamamen comnetin yurtdışı çıkışlarının kötü olması ile alakalı adamlarda kabul ediyor zaten tekrar buralara bakan olursa diye yazdım ona göre alsın diye

Aynı mahallede oturuyoruz ayrıca CMD üzerinden tracert attık aynı sunucuya benim 75 onu 58 ms geliyor tamamen Comnet'in yurt dışı çıkışlarının kötü olması ile alakalı adamlarda kabul ediyor zaten tekrar buralara bakan olursa diye yazdım ona göre alsın diye

Comnet neyi kabul ediyor?

Comnet neyi kabul ediyor?
Kontrol sağladığımızda tarafımızca sorun bulunmamıştır.

Trafiğiniz İstanbula ulaşıp buradan yurt dışına çıkmaktadır bağlantı sağlamış olduğunuz oyun sunucunun yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

CS 2 için 146.66.155.1 IP adresi üzerinden test gerçekleştirmenizi rica ederiz sorun yaşadığınız zaman.

İyi günler dileriz.
bunu kardeş
aynı yerden sadece iss farklı yani comnetin yurtdışı çıkışları cs2 faceit oynayan birisi bu sorunu yaşayacaktır

Dosya Ekleri

• tracert 1.jpg
    tracert 1.jpg
    242,8 KB · Görüntüleme: 30
  • tracert 2.jpg
    tracert 2.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 29
Kontrol sağladığımızda tarafımızca sorun bulunmamıştır.

Trafiğiniz İstanbula ulaşıp buradan yurt dışına çıkmaktadır bağlantı sağlamış olduğunuz oyun sunucunun yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

CS 2 için 146.66.155.1 IP adresi üzerinden test gerçekleştirmenizi rica ederiz sorun yaşadığınız zaman.

İyi günler dileriz.
bunu kardeş
aynı yerden sadece iss farklı yani comnetin yurtdışı çıkışları cs2 faceit oynayan birisi bu sorunu yaşayacaktır
bu cevapta kabul edilen bişey yok ip verilmiş ona istek atacaksın aynı anda aynı sunucuya bile istek atsan veriler degişebilir senin modeminde agında da sorun olabilir yani bin tane sebeb olabilir aynı ping'i alamamanın burda eski konuyu hortlatıp firma kötülemek nasıl bir akıl tutulmasıdır ?

bu cevapta kabul edilen bişey yok ip verilmiş ona istek atacaksın aynı anda aynı sunucuya bile istek atsan veriler degişebilir senin modeminde agında da sorun olabilir yani bin tane sebeb olabilir aynı ping'i alamamanın burda eski konuyu hortlatıp firma kötülemek nasıl bir akıl tutulmasıdır ?
biraz araştırmanı tavsiye ederim comnetin ne olduğunu o zaman anlarsın fotoğraflarda herşey ortada ayrıca almayın dememişim oyun oynayanlar dikkatli olsun dedim
bir ara comnet internet ile warzone oynanmıyordu araştır öyle gel

Yeni konular

Geri
Yukarı