Comnet'e geçilmeli mi?

Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilir mi? Geçmeyi düşünüyorum.
Hizmet açısından kendileri gerçekten iyi. Hız düşümü vb. Problemler yaşamazsınız.
Ping değerleri de güzel. Kendim de kullanıyorum.

Müşteri Hizmetleriyle kendim hiç problem yaşamadım. Yaşadığımda da güzelce çözdüler problemimi. Ancak bazı kullanıcılar pek memnun kalmıyor bunu da belirteyim. Ben hizmetini beğeniyorum, pek müşteri hizmetleriyle işim olmuyor.

Kullanan memnun kişi sayısı azdır. Nerede görsem sorun yaşayan kişi sayısı hayli fazla. Ve bu sorunlara çözüm de sunmuyorlar. Teknik desteği zayıf. Ama iyi bir hat veya fiber varsa sorun yaşama ihtimaliniz az.
Evet ben mesela Fiberde kullanıyorum. Zaten alacak insanlara da fiberde kullanmayı öneriyorum. VDSL'de alıp memnun insanlar da var ama yine de olası bir sorun için teknik destek açısından daha yeterli olan Gibir kullanılabilir. VDSL'de Gibir ve NetSpeed'i beğeniyorum. Gibir alabilir arkadaşımız.

Evet ben mesela Fiberde kullanıyorum. Zaten alacak insanlara da fiberde kullanmayı öneriyorum. VDSL'de alıp memnun insanlar da var ama yine de olası bir sorun için teknik destek açısından daha yeterli olan Gibir kullanılabilir. VDSL'de Gibir ve NetSpeed'i beğeniyorum. Gibir alabilir arkadaşımız.

Evet hocam katılıyorum iyi bir hattın varsa hele de fiber altyapı varsa mevcut ISS'ler içinde en ucuzunu kullanmak daha makbul çünkü değişen bir şey yok. İnternet aynı internet. Çok fazla teknik detaylara takılmıyorsan gül gibi kullanırsın.

Bende 8 aydır Gıbır kullanıyorum. Fiber altyapıda bugüne kadar bir sorun olmadı. Öneririm.

Hattım fiber sanırım geçeceğim. Ping değerleri diğer İSS lere göre çok iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı