Çözüldü Comodo Dragon Internet Security yüksek disk kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
1588552520978.png

Bir anti virüs için %91 çok fazla değil mi?

Benim yaptığım virüs'te sistem dosyalarına zarar verecek hiçbir içerik yok sadece CMD'dan PC'ye mavi ekran Verdir'ten adını patron geldi koydum tabii
Açtığım anda mavi ekran verdirtiyor ayrıca bu yazıların gitme Sebebi'de bir oyun vardı beleş oyun yazıyor'du indirdim virüs çıkmış'Ti comodo Dragon internet secrutiy ile temizlemiştim ama şunu hesaba Katma'dım comodo kaldırıldığı anda geri döndü :D

O halde antivirüs yazılımınız ile virüsü silebilirsiniz. Eğer silinmezse dediğim programlar ile sisteminizi taratıp, diğer virüsleri de bulabilirsiniz. Her kelimede kesme işareti kullanmanızı anlayamadım. Neden her kelimede gereksiz bir şekilde kesme işareti kullanıyorsunuz? Bundan dolayı ceza alabilirsiniz.

Abi ' kelimesini otomatik yapmasını sağlayın o zaman :D
bun'da benim bir suçum yok yani tamamen Technopat'ın yazın denetimini düzgün ayarlayamadığından suçu var :D

Ben moderator olasam var ya bu yazım denetimine güzel bir kod çeker'dim her şeyi düzeltirdi.

Mesela bazı kelimeleri almıyor düzelt diyorum bazılarında'ı eklemiyor kurallarda denen şu Ben'de onu uyguluyorum
Da
De
Du
Di
Ti
Ta
Ya gibi kelimelerin başına ' koyunuz Deniyor'du Ben'de onu yapıyorum

Comodo ıs önerilip duruyor forumda ama iyi bir program değil. Gereksiz tehditler, kafasına göre bildirimler, anlık sistemi çok kullanması falan sistemle uyumsuz çalıştığını düşünüyorum zaten iyi değil. Onun yerine Kaspersky Security Cloud kullanın çok daha iyi.

Ben'de yeni kullanmaya başladım ^_^ Kaspersky'i
@unnamedington Ikimiz'de şu anda konu dışı yiyeceğiz farkın'da mıyız :D
Mesela bende kelimesine Ben'de eklenmesi gerekmiyor'mu abi o zaman düzelt deyince fazlalıkları da kaldırsın ben bunları bilmiyorum sonuç'ta düzelt basınca fazlalıkları'da silebilir.
1588577971849.png

@unnamedington anti virüs işini iyi yapıyor
Ayrıca diski hiç %0'da görmemiştim duygulandım :D

Popup ve uyarıları okumama gibi bir sıkıntımız var bizim. Comodo her şeyi virüs olarak görmüyor, kurulduğunda varsayılan olarak aktif gelen HIPS modülünün ve güvenlik duvarının uyarıları onlar. Varsayılan - safe mod - açıkken Comodo tarafından tanınan ve güvenilir uygulamalara otomatik izin verilirken bilinmeyen uygulamaların internete bağlanması ve bilgisayarınız üzerinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilmesi için sizden izin istenmektedir. Zırt pırt uyarı çıkmaması için HIPS'ı kapatabilirsiniz, nasıl olsa her uyarıya izin ver dediğiniz için o modülün bir anlamı kalmıyor.

Geri
Yukarı