Çözüldü Comodo Dragon Internet Security yüksek disk kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
1588552520978.png

Bir anti virüs için %91 çok fazla değil mi?

@unnamedington
Kaspersky'nin personel sürümünü kullanıyorum fakat family sürümünü'de merak etmiyor değilim

Hangisi daha iyi?

Bu arada kusuruma bakmayın süreki soru soruyorum fakat
1588573621589.png

Ayrıca bazı programlardaki yazılar Kaybol'du nedenini Bilmiyorum'da

Hangisi daha iyi?
Personal sürümü sadece tek bir kişiye yönelik olan plandır. Family ise birden fazla aile üyesinin kullanabileceği bir plandır. Ev kullanıcı olduğunuz ve aile üyelerinizin antivirüs yazılımlarını kullanmadığını düşünerekten Personal sürümü tercih etmenizi isterim. Zaten ücretsiz bir antivirüs yazılımı kullanmaktasınız. Dilerseniz lisans satın alarak Kaspersky Inernet Security yazılımını alabilirsiniz. Fakat internette deneyimli bir kullanıcı iseniz ve ne yapıp yapmadığınızı biliyorsanız Kaspersky Security Cloud - Free yeterli olacaktır.
Bu arada kusuruma bakmayın süreki soru soruyorum fakat
İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Zaten forumların da amacı budur. 😉
Daha önceden bu sorunu hiç görmemiştim. Çıkarttığınız dosyada bir sıkıntı olabilir mi?

@MustafaİRen Comodo Internet Security yazılımını kendi aracı ile sorunsuz bir şekilde kaldırdıysanız, bir problemin olmaması gerekirdi. Acaba 7-Zip üzerinden çıkartmak istediğiniz bir dosyada mı sıkntı var?

Galiba virüs testi yapmak istemiştiniz. Keşke yapmasaydınız. Eğer Kaspersky virüsü tamamen silemezse Malwarebytes ve AdwCleaner ile sisteminizi taratınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı