Comodo Internet Security ve Comodo Firewall

C.A.R.T.E.L

Kilopat
Yer
belcika
Daha fazla  
Meslek
malunen emekli
Arkadaşlar bu ikisi ayrı mı yüklenmeli yoksa comodo internet Security'nin içinde firewall mevcut mu? Ya da firewall tek başına yüklense yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir deniyeyim diye IS yükleyeyim dedim indirdim. Comodo Internet Security Premium yazıyor ve ücretsiz sürümmüş. Bir ay sonra bitecek diye bir şeyde yazmıyor acaba bu indirdiğimde de var mıdır Firewall? İndirdiğim sayfa bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir deniyeyim diye IS yükleyeyim dedim indirdim. Comodo Internet Security Premium yazıyor ve ücretsiz sürümmüş. Bir ay sonra bitecek diye bir şeyde yazmıyor acaba bu indirdiğimde de var mıdır Firewall? İndirdiğim sayfa bu.
Var. Ücretli sürüm ile ücretsiz sürüm arasındaki fark canlı destek ve para desteği bulunması belirli durumlarda.

Ücretsiz olan Comodo IS sürümünde güvenlik duvarı vardır. Antivirüs sürümünde zaten olmaz IS değil çünkü. Ağ duvarı olarak geçer.

Aşağıdakine bakınız.

Yardımın için teşekkürler, zaten bu Comoda İnternet Security Pro'yu Amazon'da bulamadım. Bir tane buldum oda 735 Euro diyor :)

Yardımın için teşekkürler, zaten bu Comodo Internet Security Pro'yu Amazon'da bulamadım. Bir tane buldum oda 735 Euro diyor :)
Diyorum ya bir farkı yok koruma olarak. Boşa almış olursunuz canlı destek ve para desteği dışında. Ayrıca o kadar değil ücreti. Antivirüs yazılımlarını yalnızca kendi sitesinden alın.

735 Euro ne ya? Yuh.
Screenshot_2020-04-05 Comodo - Gerçek PC koruması basit Antivirus yazılımlarından daha fazlası...png

Comdo'nun sitesinde 103TL 60 Kuruş olarak gözüküyor.
----------
Euro kuru ile 735 Euro, 5.345TL 93Kuruş yapıyor.
Screenshot_2020-04-05 735 Euro - Google'da Ara.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı