Avira Prime vs Kaspersky Free+Comodo Firewall vs Comodo Internet Security

İkisi arasından Avira Prime.
Kendi önerim McAfee, BitDefender ve ESET.

Sistemim iyi olduğu için bilmiyorum ama ESET bayağı hafif McAfee ise ilk zamanlarda ağır sonradan oturuyor boşta %1 RAM falan kullanıyor.

Avira, 3 ay kart bilgisi gerekmeden ücretsiz Prime veriyordu istiyorsan o şekilde al bir dene ben 1-2 yıldır kullanıyorum ara dönemde de Kaspersky Free kullandım pek bir fark yoktu.

Sistemim iyi olduğu için bilmiyorum ama ESET bayağı hafif McAfee ise ilk zamanlarda ağır sonradan oturuyor boşta %1 RAM falan kullanıyor.

ESET 90 gün deneme bulamadım.

Avira, 3 ay kart bilgisi gerekmeden ücretsiz Prime veriyordu istiyorsan o şekilde al bir dene ben 1-2 yıldır kullanıyorum ara dönemde de Kaspersky Free kullandım pek bir fark yoktu.

Kendimde karşılaştırma yapacağım sağ olun.

BitDefender'a geri geçmenin zamanı gelmiş gibi herkese teşekkürler ben kararımı verdim.

Son düzenleme:
ESET 90 gün deneme bulamadım.

Kendimde karşılaştırma yapacağım sağ olun.

BitDefender'a geri geçmenin zamanı gelmiş gibi herkese teşekkürler ben kararımı verdim.
Bitdefender benim sistemimde boşta 500 mb kadar ram yiyordu tüm hizmetleri. Sistemim gayet iyi ama. Bende 6 ay Bitdefender lisansı var Bitdefender kullanacaksanız lütfen söyleyin. Şu lisans boşa gidecek yoksa hediye edeyim.

Geri
Yukarı