Concerta ilacının yan etkisi şiddetli midir?

emir2142

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dehb hastası olduğum için concerta adlı ilacı kullanıyorum. İlacı uzun süredir içmiyordum 2 ay veya daha uzun süre sonra ilk defa içtim şu an ellerimde hafif bir boşalma ve titreme var bu beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca herhangi bir yere baktığım zaman kendimi biraz garip hissediyorum. Sanki beynim karıncalanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dehb hastası olduğum için concerta adlı ilacı kullanıyorum. İlacı uzun süredir içmiyordum 2 ay veya daha uzun süre sonra ilk defa içtim şu an ellerimde hafif bir boşalma ve titreme var bu beni çok rahatsız ediyor. Ayrıca herhangi bir yere baktığım zaman kendimi biraz garip hissediyorum. Sanki beynim karıncalanıyor.

Ben concerta kullandığımda kendimi çok diken üstünde hissediyordum. En küçük patırtıda sıçrıyordum. Herkeste yan etkileri farklı olur tabii.

Belli bir süre ara verdikten sonra tekrar başlayınca birkaç gün boyunca böyle normalde olmayan yan etkilerin olması doğal. Biraz kullandıktan sonra alışırsın diye düşünüyorum.

Ben kullandığımda açıkçası ne yan etki ne de normal bir etki görmemiştim çok saçma sekilde. 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı