Concerta yeteri kadar etki etmiyor

ArnavutEmircan

Hectopat
Yer
Germany & Turkiye
Selam, Daha önce 54mg Concerta kullanan oldu mu? Sizlerdeki etkilerini yazabilir misiniz? Şu sıralar kullanıyorum ama Ritalin gibi etki etmiyor. 9x Ritalin'e eş değer olduğu halde ufak bir aptallık yapabiliyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu buraya yazmak yerine psikiyatristinize sormanız daha etkili olacaktır. Konuya dönersek ben de kullandım bende iştahsızlık yaptı ve dikkat konusunda çok etkili olmamıştı.
Psikiyatriste zaten sordum, çokça yeni doktor olduğu için olabilir geçiştirmesi aldım. Bende diğer kullanıcı yorumlarına bakmak istedim açıkçası

Concerta benim odağımı bayağı arttırıyor kuvvetli geliyor ama robot gibi yapıyor adamı. İnsanlarla iki kelime konuşamıyorum böyle donuk ve ürkek yapıyor. 87 kilo 18 yaş 36mg kişidem kişiye değişir.

1- Her şeyde olduğu gibi bunda da uzun süre kullanımda tolerans gelişir ve aynı etkiyi yapabilmesi için daha fazlasına maruz kalınmalıdır.
2- Neden kullanıyorsunuz?

Selam, Daha önce 54mg Concerta kullanan oldu mu? Sizlerdeki etkilerini yazabilir misiniz? Şu sıralar kullanıyorum ama Ritalin gibi etki etmiyor. 9X Ritalin'e eş değer olduğu halde ufak bir aptallık yapabiliyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ritalin hizli etki eder Concerta usul usul, sonucta ayni kazanci saglarsin ama ?Ritalin hizli etkili oldugu icin yer yer kendini aratabilir.

Selam, Daha önce 54mg Concerta kullanan oldu mu? Sizlerdeki etkilerini yazabilir misiniz? Şu sıralar kullanıyorum ama Ritalin gibi etki etmiyor. 9x Ritalin'e eş değer olduğu halde ufak bir aptallık yapabiliyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Aynı durumdaydım, psikiyatristim depresyondan şüphelenip prozac başladı, geri etkisi yerine geldi. Tavsiyem yeniden muayne olmanız.

Geri
Yukarı