ConnectGame.com.tr dolandırıcılığı

dewn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 ay öncesinde Darmoshark M3 fareyi ConnectGame.com.tr üzerinden satın aldım. Mouse çok iyi hem yapısı olsun hem sensörü kısacası memnum kaldım. Ancak aldığımda sağ tarafında boşluğumsu bir şey vardı ne zaman dokunsam gıcırdama yapıyordu. Bir süre sonra geçer dedim geçmedi. 1. ay sonunda bu sefer de sol tık da anlık kesilmeler başladı. Mail attığımda bana çift tıklama sorunu mu diye sordular hayır deyip geri detaylıca hem elimi ve fareyi kaydedip hem oyun görüntüsünü mail attığımda tekrar mailime dönmediler. Şu an neredeyse 3 ay oluyor ve 1.5 aydır hiçbir mailime, Şikayetvar kaydıma dönmüyorlar. Instagram üzerinden de engellendim. Ne yapacağımı bilmiyorum bu sorunu yaşayan var mı? 6 yıl sonra ilk defa yüklü para verip mouse alıyorum ve bu sorunu yaşıyorum. Bayağı üzücü bir durum.

Not: Sadece ben değil Şikayetvar'a bakarsanız tonlarca insan aynı mouse de veya başka mouselarda benzer problemi yaşıyor ve dönüş almıyor.

Merhaba, 2 ay öncesinde Darmoshark M3 fareyi ConnectGame.com.tr üzerinden satın aldım. Mouse çok iyi hem yapısı olsun hem sensörü kısacası memnum kaldım. Ancak aldığımda sağ tarafında boşluğumsu bir şey vardı ne zaman dokunsam gıcırdama yapıyordu. Bir süre sonra geçer dedim geçmedi. 1. ay sonunda bu sefer de sol tık da anlık kesilmeler başladı. Mail attığımda bana çift tıklama sorunu mu diye sordular hayır deyip geri detaylıca hem elimi ve fareyi kaydedip hem oyun görüntüsünü mail attığımda tekrar mailime dönmediler. Şu an neredeyse 3 ay oluyor ve 1.5 aydır hiçbir mailime, Şikayetvar kaydıma dönmüyorlar. Instagram üzerinden de engellendim. Ne yapacağımı bilmiyorum bu sorunu yaşayan var mı? 6 yıl sonra ilk defa yüklü para verip mouse alıyorum ve bu sorunu yaşıyorum. Bayağı üzücü bir durum.

Not: Sadece ben değil Şikayetvar'a bakarsanız tonlarca insan aynı mouse de veya başka mouselarda benzer problemi yaşıyor ve dönüş almıyor.
Connectgame garantisi kötü zaten bunu kimse inkar etmiyor fakat gıcırdamanın sebebi wobble olabilir mi?

Connectgame garantisi kötü zaten bunu kimse inkar etmiyor fakat gıcırdamanın sebebi wobble olabilir mi?

Sanki sağ tarafın içinde bir boşluk varmış gibi sürekli içeri dışarı yapıyor, uzun süre sıkarsam yapışıyor bir süre sonra tekrardan boşluk açılıyor.

Ne olacak ya alt tarafı bir mouse ben şoktan aldığım fareyi 5 yıl kullandım zamanında hala duruyor çalışır durumda.

Keşke sorun olmasa, CS oynarken spray attığımda 30 merminin yarısında spray kesiliyor.

Sanki sağ tarafın içinde bir boşluk varmış gibi sürekli içeri dışarı yapıyor, uzun süre sıkarsam yapışıyor bir süre sonra tekrardan boşluk açılıyor.

Keşke sorun olmasa, CS oynarken spray attığımda 30 merminin yarısında spray kesiliyor.
M3'ün zaten kroniği o hocam. Yan tuşları çok kalitesiz.

Tüketici hakem heyetine başvurun, yani insanın aklı almıyor gidip 45 dolarlık fare için isimlerini böyle lekeliyorlar. E-maillara asla dönüş yapmıyorlar mı olay açıldığından beri? Sol click'in algılamayı kesmesi olayını videolayıp tekrar atın kendilerine, fiziksel faturanızın fotosuyla beraber. İlgilenmedikleri sürece hukuki yollara başvuracağınızı söyleyip tüketici haklarına başvurun, artık hangisi daha hızlı çözüme ulaşırsa öyle halledersiniz...

Tüketici hakem heyetine başvurun, yani insanın aklı almıyor gidip 45 dolarlık fare için isimlerini böyle lekeliyorlar. E-maillara asla dönüş yapmıyorlar mı olay açıldığından beri? Sol Click'in algılamayı kesmesi olayını videolayıp tekrar atın kendilerine, fiziksel faturanızın fotosuyla beraber. İlgilenmedikleri sürece hukuki yollara başvuracağınızı söyleyip tüketici haklarına başvurun, artık hangisi daha hızlı çözüme ulaşırsa öyle halledersiniz...

Sadece 1 ay sonunda bir kere dönüş yaptılar bana sorunumun olmadığı bir şeyi kanıtlamamı istediler (double click sorunu) benim böyle bir sorunum olmadığını ve ne yaşadığımı videolu ve el kameralı şekilde geri yolladım ve daha mail almadım.

Bu hafta için son kez kendilerine ulaşmak için her şeyi yapacağım eğer olmazsa dediğin gibi Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Sadece 1 ay sonunda bir kere dönüş yaptılar bana sorunumun olmadığı bir şeyi kanıtlamamı istediler (double click sorunu) benim böyle bir sorunum olmadığını ve ne yaşadığımı videolu ve el kameralı şekilde geri yolladım ve daha mail almadım.

Bu hafta için son kez kendilerine ulaşmak için her şeyi yapacağım eğer olmazsa dediğin gibi Tüketici hakem heyetine başvuracağım.
Yani maillara gün içi hemen döndüklerini varsayarsak büyük ihtimal bilerek cevap vermemişler, dediğim gibi hukuki yollar kısmını belirtin bastırarak. Büyük ihtimal farenin sol switch'i yani o click sesini çıkaran, tuşa bastığınızda bir faaliyet meydana gelmesini sağlayan donanımı ya takıldı, ya oynadı ve arada boşluk oluştu ya da arızalandı. Bunu anlamanız için de fareyi açmanız gerekir ve fareyi açmak direkt garantiyi bitirir. Bu yüzden seve seve bu problemin kendilerine ait olduğunu kabul etmek zorundalar maalesef. Küçük bir gıcırtı, ses vs. olsa neyse de direkt olarak farenin kullanılışını etkileyen bir switch/tuş sorunu var. O tuşa basmayı bırakmadığınız sürece tıklama fonksiyonu basılı kalmak zorunda.

Bir küçük güncelleme yapayım, konu sonrası yaptığım maillere de dönüş olmadı hiçbir şekilde ve bugün öğlen tüm detaylarıyla Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yaptım dönüş bekleyeceğim. Daha önce bu sorunu yaşamış olanları konu altına beklerim.

Geri
Yukarı