Cooler Master CH321 alınır mı?

@dipaazokikalo Logo bastığını biliyorum.
Zaten her ürünü iyi diyen yok.
Bir markanın fanı olacaksam bu Rampage olmazdı emin ol.
Ancak ürün bazlı konuşursak CH 321'den daha iyi seçenekler mevcut.

İyi günler, bu arada Türkçe derslerine biraz yoğunlaş bence, ihtiyacın var.
hocam 400e kadar var mı öneriniz acaba mesajdan bağımsız

@dipaazokikalo Logo bastığını biliyorum.
Zaten her ürünü iyi diyen yok.
Bir markanın fanı olacaksam bu Rampage olmazdı emin ol.
Ancak ürün bazlı konuşursak CH 321'den daha iyi seçenekler mevcut.

İyi günler, bu arada Türkçe derslerine biraz yoğunlaş bence, ihtiyacın var.
türkçe dersini sevmiyorum zaten derslerinede girmiyorum fiyat bazlı bakarsan en iyisi ch 321 hatta arctis 1 den bile daha iyi arctis 1 şu an 600 tl civarı zaten fiyatına göre en iyisi ch-321 olduğu için stokta bitti.Rampageden 3 ürün aldım 3 ü de rezil hayatımın büyük hatalarından biri. rampage almayın aldırmayın lütfen adamların parasını çöpe verdirtmeyin.

CH321 yeterince iyi. Rampage fanlığı yapmayın lütfen. Ayrıca Rampage kulaklıkları alıp logo basıyor, kendi üretmiyor. Ben de Rampage'in fareyi var, sol tıka sert basmazsam çalışmıyor. Klavyesi de var Rampage'in, 5 harfi silinmiş halde. Kulaklığı da var bende, ses kalitesi düşük ve bazen sol kulak tarafından ses gelmiyor. Kulaklığımı ben değiştirip CH321 aldım, Rampage gibi en azından 3 günde bozulmaz. CH321 şu anki en iyi F/P ürünü. YouTube'da incelemeleri var, bakabilirsiniz.

CH321 almayı düşünüyorum ben de kablo dolanması falan oluyor mu sende çünkü ben kulaklığımı kablo dolanması nedeniyle değiştiriyorum. @TÇB sence CH321 alınır mı yoksa başka bir kulaklık mı almalıyım.

Son düzenleme:
Hocam zaten bu fiyat bandındaki kulaklıklarda sanal 7.1 var onun yerine kaliteli bir stereo kulaklık tercih edebilirsiniz.
peki ses kalitesi olarak örnek verirsek rempage comfort mu yoksa ch321 mi ama ses kalitesi için söylüyorum sadece yoksa ch321 e hakaret oluyor onla karşılaştırmam
Hocam zaten bu fiyat bandındaki kulaklıklarda sanal 7.1 var onun yerine kaliteli bir stereo kulaklık tercih edebilirsiniz.
ve ben kulaklığı 290 a sıfır aldım sahibinden.com dan sence iyi fiyata almış mıyım

Geri
Yukarı