Cooler Master CH321 alınır mı?

mesela 300-500 tl arası ne önerirsiniz? Ses kartım REALTEK. laptop kullanıyorum
Ben bunları alırdım.

Ben bunları alırdım.
ben de bunların ikisi ve corsair void elite 7.1 3ü arasında kaldım. biraz fiyatı yükseltip void elite almaya niyetlendim sorun yaşayan bir çok kişi varmış ne yapcam bilemiyorum

ben de bunların ikisi ve corsair void elite 7.1 3ü arasında kaldım. biraz fiyatı yükseltip void elite almaya niyetlendim sorun yaşayan bir çok kişi varmış ne yapcam bilemiyorum
14 gün koşulsuz şartsız iade hakkınız var. Alın kullanın eğer sorun olursa, beğenmezseniz geri iade edin.

peki ses kalitesi olarak örnek verirsek rempage comfort mu yoksa ch321 mi ama ses kalitesi için söylüyorum sadece yoksa ch321 e hakaret oluyor onla karşılaştırmam

ve ben kulaklığı 290 a sıfır aldım sahibinden.com dan sence iyi fiyata almış mıyım
Gayet güzel fiyata almışsınız hocam şu anda o fiyata öyle kulaklık bulamazsınız hayırlı olsun

knk iyi ses kasılıyor mu
evet kanka güzel ses kasılıyor şarkı dinlerken de tatmin ediyor insanı 7.1 sanal değil ama streo kalitesi çok iyi 7.1 sanal kulaklıkların stereo kalitesi o kadar iyi olmaz zaten 7.1sanal pazarlama taktiği gibi birşey ama sen bu kulaklığı internetten sıfır kesinlikle alma kulaklık iyi güzel ama internette 450 TL onun yerine o fiyata daha iyileri vardır ben sahibinden.com dan dediğim gibi 280-290 civarı aldım sıfır kutuda sende bak bulursun o fiyatlara eğer alcaksan
evet kanka güzel ses kasılıyor şarkı dinlerken de tatmin ediyor insanı 7.1 sanal değil ama streo kalitesi çok iyi o fiyatlara 7.1 sanal kulaklıkların stereo kalitesi o kadar iyi olmaz zaten 7.1sanal pazarlama taktiği gibi birşey ama sen bu kulaklığı internetten sıfır kesinlikle alma kulaklık iyi güzel ama internette 450 TL onun yerine o fiyata daha iyileri vardır ben sahibinden.com dan dediğim gibi 280-290 civarı aldım sıfır kutuda sende bak bulursun o fiyatlara eğer alcaksan

evet kanka güzel ses kasılıyor şarkı dinlerken de tatmin ediyor insanı 7.1 sanal değil ama streo kalitesi çok iyi 7.1 sanal kulaklıkların stereo kalitesi o kadar iyi olmaz zaten 7.1sanal pazarlama taktiği gibi birşey ama sen bu kulaklığı internetten sıfır kesinlikle alma kulaklık iyi güzel ama internette 450 TL onun yerine o fiyata daha iyileri vardır ben sahibinden.com dan dediğim gibi 280-290 civarı aldım sıfır kutuda sende bak bulursun o fiyatlara eğer alcaksan
Hocam şuan itopyada 292 lira almayı düşünüyorum önerirmisiniz genelde müzik ve oyun icin kullanacagım

Yeni konular

Geri
Yukarı