Cooler Master CH321 Alınır mı?

Kulaklık nasıl bilmem ama ITOPYA adlı firmadan kesinlikle ürün almamanızı şiddetle tavsiye ediyorum . Ben mh751 aldım , bilgisayarım laptop olduğu için jak girişi ile bir sıkıntı yaşadım mikrofonu doğru dürüst kullanamadım . 2 gün uğraştım olmayınca iade etmek istedim kabul etmediler . Şimdi kulaklık bir köşede duruyor 2 3 aydır thh bekliyorum .

Jack girişi ile ilgili nasıl bir problem yaşadınız? MH751 hem tek jacklı laptoplar, hemde çift jacklı laptoplar için uyumlu çalışıyor. İster tek jacktan giriş yapın, ister çoğaltıcıyı kullanıp mikrofon ve hoparlör ayrı olarak girin. Hatta tek jackla telefonda, xbox'da, PS4'de kullanabiliyorsunuz ürünü.

Jack girişi ile ilgili nasıl bir problem yaşadınız? MH751 hem tek jacklı laptoplar, hemde çift jacklı laptoplar için uyumlu çalışıyor. İster tek jacktan giriş yapın, ister çoğaltıcıyı kullanıp mikrofon ve hoparlör ayrı olarak girin. Hatta tek jackla telefonda, xbox'da, PS4'de kullanabiliyorsunuz ürünü.
Laptopumda mikrofon ve kulaklık için iki tane jack girişi var ( msi gl63 ) , çoğaltıcı kullanırsam mikrofondan sesim çok az gidiyor , sürekli bağırmak zorunda kalıyorum . Tek giriş takarsam da mikrofonu görmüyor ve laptopun mikrofonunu kullanıyor . HyperX AMP kullanarak taktığımda ise sıkıntısız bir şekilde sesimi iletebiliyorum .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı