Cooler Master CH321 incelemesi

Kulaklığı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. 300 TL bandında alınabilinecek en iyi kulaklıklardan birisi olan CH321'in iyi ve kötü yanlarını sizin için derledim.

İyi yanları:
  1. Padleri oldukça rahat ve kulaklığı taktığınızda kulağınız boşlukta duruyor gibi hissediyorsunuz.
  2. Kafa yapınıza göre değişmekle beraber kafa bandının esnek olması benim gibi dik olmayan kafa yapıları için birebir
  3. Ses kalitesi bir çok oyunda kendini belli ediyor. Ayak seslerini çok net ayırt edebiliyorsunuz.
  4. Mikrofonu oldukça başarılı.
Kötü yanları
  1. Dışarıdan çok ses alıyor. Bu da oyundayken tam anlamıyla konsantre olmanızı engelleyebilir. Dışarı ses verdiğine rastlamadım.
  2. Mikrofonun ucundaki ışık kimi insanları rahatsız edebilir. (Beni etmedi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tronsmart Sono ile CH321 arasında kalmıştım, CH321 kafa bandını sevmediğimden ötürü 270 liraya Sono aldım, çok da memnunum. CH321'in bazı sesleri metalik verdiğini söyleyenler vardı, doğru mu?

Tronsmart Sono ile CH321 arasında kalmıştım, CH321 kafa bandını sevmediğimden ötürü 270 liraya Sono aldım, çok da memnunum. CH321'in bazı sesleri metalik verdiğini söyleyenler vardı, doğru mu?
JBL Tune 500BT kullanıyordum önceden. Onu baz alarak konuşacağım. Basslar daha iyi tek hissettiğim bu. İlk aldığımda direkt Windows Sonic'i açıp kullanmıştım ve kulağım inanılmaz ağrımıştı. Metalikleşmeyi orada hissettim. Sorunun kulaklıktan kaynaklanmadığını kapatınca anladım.

Dışardan ses alması kötü olmuş. Kulaklık beni evden çıkarsın oyun ortamına soksun istiyorum ama bu onu yapamayacak.

Sono alabilirsin padleri çok güzel ve kulağı sarıyor, en azından bende öyle.
Birkaç Realtek Audio ayarı var onları yapınca dışarısı ile iletişimin kesiliyor.
USB girişli kulaklıkları baştan beri sevmemişimdir zaten. CH321 USB girişliydi. Sono adamdır. Muhtemelen onu alacağım.

Geri
Yukarı