Cooler Master CH321 kablo hasarı

Buradan destek almaya çalışmayın Cooler Master yetkilisinden. Kulaklık bilgisi yok kendisinde.
Geçmişte ciddi tartışmam olmuştu kendisiyle ve ben haklı çıkmıştım.

Sana tavsiyem kulaklık ile alakalı bir sorun varsa servis merkezine göndermen.
Onarım mümkünse onarırlar. Onarım mümkün değilse ve kullanıcı hatası görülmediği durumda servis raporu çıkacaktır iade veya değişim olarak.

Buradan destek almaya çalışmayın Cooler Master yetkilisinden. Kulaklık bilgisi yok kendisinde.
Geçmişte ciddi tartışmam olmuştu kendisiyle ve ben haklı çıkmıştım.

Sana tavsiyem kulaklık ile alakalı bir sorun varsa servis merkezine göndermen.
Onarım mümkünse onarırlar. Onarım mümkün değilse ve kullanıcı hatası görülmediği durumda servis raporu çıkacaktır iade veya değişim olarak.

Kullanıcı hatası olması imkansız. Hasar yok kablodada kesik hasar yok. Kablo bükülmüyor kullanır iken. Servise nereye göndereceğim bilmiyorum.

@Bahacprz

Garanti belgesinde servis merkezi yazar.

Segment bilgisayar olması lazım hatırladığım kadarıyla.

Merkez adresi : Kuştepe Mh. Şehit Er Cihan Namlı Cd. No:79/B Mecidiyeköy Şişli / İstanbul

Servis ve depo adresi : Osmangazi Mah. 2647.Sok No:23 Kıraç - Esenyurt / İstanbul

Tel : 444 78 99
E-Posta : [email protected]

@Bahacprz

Garanti belgesinde servis merkezi yazar.

Segment bilgisayar olması lazım hatırladığım kadarıyla.

Merkez adresi: Kuştepe mh. Şehit er cihan namlı CD. No:79/B mecidiyeköy şişli / İstanbul.

Servis ve depo adresi: Osmangazi mAh. 2647.sok no: 23 kıraç - esenyurt / İstanbul.

Tel: 444 78 99.
E-posta: [email protected]

Teşekkür ederim hocam.

Kulaklığa girdiği noktada kımıldama olunca sol taraftan ses gidip geliyor cızırtı yapıyor. Dışarıdan bir hasarı vs yok. Garanti kapsamına girer mi tamiri veya yedek parçası var mı?

@Cooler Master Türkiye
Ürünü vektron elektronik gönderebilirsiniz, test edilsin.

Ürünü garantiye yolladım değişim yapıldı.
Sorunun neden olduğuna dair bir şey söylendi mi? Bende de tamamen aynı çünkü ve kabloda hasar olması imkansız. Hem o kadar kalın kabloya ne olabilir? Çizik bile yok. Garanti belgesi gerekli mi yoksa İtopya'nın faturası yeterli mi? Kutuda garantiyi bulamadım fakat fatura mevcut. Nereye göndermiştiniz ve ne kadar sürede geri aldınız acaba? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı