Cooler Master CH321 vs Corsair HS35 vs Tronsmart Sono

Bütçe
350

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Merhabalar, çok acil bir şekilde tavsiyenize ihtiyacım var. Pazar gecesi Itopya'dan 380 TL'ye CH321 sipariş verdim ama daha kargoya verilmedi yani hâlâ iptal etme şansım bulunuyor. Sizce iptal edip Tronsmart Sono ya da Corsair HS35 ikilisinden birisini almalı mıyım? Alacağım kulaklığı ses kasma, video izleme, müzik dinleme ve Discord'da sohbet etmek için alacağım.

Aralarında ciddi fiyat farkı var. Sono 220 TL civarında. Daha ucuz bir ürün isterim dersen Sono alınır. Ama daha iyisini isterim dersen CH321.
Fiyat konusunda problemim yok fakat CH321 hakkında sipariş verdikten sonra çok kötü yorumlar gördüm. CH321'in fiyatını hak etmediği, sırf Cooler Master olduğu için o kadar pahalı olduğu, dandik bir Çin malı üründen farkı olmadığı gibi yorumlar gördüm ve açıkçası beni biraz tedirgin etti.

HS35'i asla önermem çok hassas bir kulaklık. Hemen kırılabiliyor. Tronsmart Sono tam F/P ürünü. Düşük bütçeler için çok uygun ama CH321 ile aralarında ciddi fiyat farkı var. Fiyat konusunda probleminiz yoksa CH321 tercih ederdim. Kötü yorum çok az gördüm.

Fiyat konusunda problemim yok fakat CH321 hakkında sipariş verdikten sonra çok kötü yorumlar gördüm. CH321'in fiyatını hak etmediği, sırf Cooler Master olduğu için o kadar pahalı olduğu, dandik bir Çin malı üründen farkı olmadığı gibi yorumlar gördüm ve açıkçası beni biraz tedirgin etti.
Kulaklık konusunda memnun eden model sayısı çok azdır. Elbet her modelde sorun yaşayan olacaktır. Ben CH321 almış olsam iptal etmezdim çünkü daha iyi bir model hemen hemen her anlamda. Ancak Sono 3.5mm üzerinden çalışıyor ses kartı falan yok. Ayrıca daha ucuz. Bunlar da Sono'yu alınabilir yapan şeyler.

Yaklaşık 5 aydır CH-321 kullanıyorum oldukça memnunum çok şükür bir sorunu yok, gerek mikrofon gerek ses kalitesi olsun oldukça tatmin ediyor sadece ilk kullandığımda biraz kafamı acıtmıştı fakat şu an oldukça rahat.

Yardımlarınız için çok teşekkürler. CH321'i iptal etmeme kararı aldım fakat bu İtopya'nın kargo konusunda problemi var sanırsam. Sipariş vereli 3 gün oluyor ama İstanbul içinde olmama rağmen daha kargoya bile verilmedi.

Yardımlarınız için çok teşekkürler. CH321'i iptal etmeme kararı aldım fakat bu İtopya'nın kargo konusunda problemi var sanırsam. Sipariş vereli 3 gün oluyor ama İstanbul içinde olmama rağmen daha kargoya bile verilmedi.
CH 321 bana 5 günde gelmişti. İtopya ve UPS bi' garip çalışıyorlar.

Bu arada uzun süredir CH 321 kullanıyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

CH 321 bana 5 günde gelmişti. İtopya ve UPS bi' garip çalışıyorlar.

Bu arada uzun süredir CH 321 kullanıyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Az önce kontrol ettim ve kargoya verilmiş 🥳. CH321 alanların çoğu ergonomik olmamasından şikayet etmiş. Uzun kullanımlarda başınızı, kulaklarınızı ağrıtıyor mu?

Az önce kontrol ettim ve kargoya verilmiş 🥳. CH321 alanların çoğu ergonomik olmamasından şikayet etmiş. Uzun kullanımlarda başınızı, kulaklarınızı ağrıtıyor mu?
12 saatlik aktif kullanımda hiçbir şey olmadı. Mutfağa falan gitmiştim, toplasanız 2-3 dakikalık ara vermişimdir. Ağrı falan olmadı.

Geri
Yukarı