Cooler Master CK350 alınır mı?

Altuğ karatekin

Hectopat
Arkadaşlar Cooler Master CK350 düşünüyorum 400-450TL'ye kadar da kalavye tavsiyenizi bekliyorum. Aradığım özellikler ise:
Mekanik olması (Red Switch tercihim)
Bilek desteği olması.
Mümkünse RGB olması ama klavye güzelse ARGB de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki klavyeleri tavsiye ederim. Bildiğim, güvenilir yerleri iletiyorum. Fiyat olarak daha ucuz yerleri lütfen araştırınız.

Saygılarımla.

Aşağıdaki klavyeleri tavsiye ederim. Bildiğim, güvenilir yerleri iletiyorum. Fiyat olarak daha ucuz yerleri lütfen araştırınız.

Saygılarımla.

Rampage Ultimate'e ne dersiniz nasıl klavye sizce? Bir de R6'nın Red Switch versiyonu var mı?

Rampage Ultimate'de olabilir. Tercih sizin. R6 Red Switch var, linki aşağıdaki gibi.

Saygılarımla.

Rampage Ultimate'de olabilir. Tercih sizin. R6 Red Switch var, linki aşağıdaki gibi.

Saygılarımla.

Sizce R6 mı Ultimate mi?

Ben R6'yı tercih ederim. Aslında bütçen biraz daha fazla olsa R7 diyeceğim ama sana uymuyor. En sağlıklısı bir teknoloji markette iki ürünü de deneyip size hangisinin uygun olduğunu ya da ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığını test etmenizdir. Klavye hissiyata dayalı bir ürün ve ellemeden almak bence yanlış.

Red.

Ben R6'yı tercih ederim. Aslında bütçen biraz daha fazla olsa R7 diyeceğim ama sana uymuyor. En sağlıklısı bir teknoloji markette iki ürünü de deneyip size hangisinin uygun olduğunu ya da ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığını test etmenizdir. Klavye hissiyata dayalı bir ürün ve ellemeden almak bence yanlış.

Daha önceden Gamepower Warlock kullandığım için Red Switch hissini biliyorum ama optikte sıkıntım var. Bir de R6 ile R7 arasındaki fark sağ üsteki ses tuşu değil mi?

Bir de R6 ile R7 arasındaki fark sağ üsteki ses tuşu değil mi?
R6 vs R7 (R6 sol, R7 sağ taraf)
1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı