Cooler Master CK530 V2 alınır mı?

bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmazsan sevinirim; zaten kailh ve gateron'u, outemu ile aynı kefeye koyan birisinin yorumları ne derece dikkate alınmalı tartışılır
Outemu'nun kaliteli switchleri var. Misal, şuan Outemu Silent Forest kullanıyorum ve prebuiltlerde böyle sessiz ve güzel bir switch kullanılacağını düşünmüyorum

bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmazsan sevinirim; zaten kailh ve gateron'u, outemu ile aynı kefeye koyan birisinin yorumları ne derece dikkate alınmalı tartışılır

Bilmediğin şey derken? Bak bakalım bu ve benzer konulardaki switchlerle ilgili mesajlarımda neler yazmışım önce.

Ayrıca herhangi bir konuya mesaj atmak için senden izin alacak değilim. Forum kurallarına uymadığını düşünüyorsan şikayet edebilirsin. Yanlış olduğunu düşünüyorsan da karşı argümanını sunarsın boş yapacağına. Yada direkt engelle sen de kurtul ben de kurtulayım.
Outemu'nun kaliteli switchleri var. Misal, şuan Outemu Silent Forest kullanıyorum ve prebuiltlerde böyle sessiz ve güzel bir switch kullanılacağını düşünmüyorum

Zaten karşılaştırılanlar o tarz butik üretim switchlerden ziyade bulk üretim daha az kaliteli switchler. Kailh için de var aynı tarz bulk üretim switchler gateron için de outemu için de.

Son düzenleme:
Araştırırsan ttc Switch'lerin genelde kötü olduğunu anlarsın. Cooler Master genelde severim de bu olmamış.

Konuyu hortlaticam ama ünlü Fortnite oyuncusu mrsavage raccot klavye kullaniyor ve onun switchleride ttc ve Fortnite gibi klavyenin önemli olduğu bir oyunda "sırf" sponsor diye adam orada kazandiği turnuvalardaki paralari hiçe sayamaz yâni kaliteli bir klavye kullaniyor.

Konuyu hortlaticam ama ünlü Fortnite oyuncusu mrsavage raccot klavye kullaniyor ve onun switchleride ttc ve Fortnite gibi klavyenin önemli olduğu bir oyunda "sırf" sponsor diye adam orada kazandiği turnuvalardaki paralari hiçe sayamaz yâni kaliteli bir klavye kullaniyor.
Roccat Vulcan TKL Pro modelini kullanıyormuş. Titan switch var o modelde. TTC ile ortak geliştirilen bir switch ama ck530dakilerle alakası yok. Denediniz mi bilmiyorum.ama Roccat Vulcan benim hiç hoşuma gitmeyen bir klavyeydi.

Hortlatma olacak ama kusura bakmayın. @West61 memnun musunuz?

Kusura bakmayın daha yeni gördüm ürün ilk aldığımda r tuşuda sıkıntı yaşadım ama nedense sorun kendi kendine çözüldü ama en çok bilek desteği bütün attı kalktı yani köşeleri ama memnunum bu fiyata alınabilecek güzel klavye.

Yeni konular

Geri
Yukarı