Cooler Master CM 690 III Kasa içi kablo yönetimi

Bugün kasamın içini temizledim. Kablo yönetimine uygun kasam olmasına rağmen ilk topladığımda heyecanla gelişi güzel yapmıştım kabloları. 1 saatlik temizleme ve kablolama işlemi bittikten sonra ortaya böyle bir görüntü çıktı. Havaların ısınmasıyla beraberinde hava akışını engellemeden elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Kasa
Cooler master cm 690lll
Olmuşmu ?
:)

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi. Bazı tavsiyelerim var:
  • HD Audio kablosu PSU sökülüp aradaki boşluktan verilebilir.İki göze benzeyen yuvarlağın arasındaki burun kısmından.
  • Ayrıca yine bazı kablolar anakarta sağdak değil de alttan bağlanabilir.

Gayet iyi. Bazı tavsiyelerim var:
  • HD Audio kablosu PSU sökülüp aradaki boşluktan verilebilir.İki göze benzeyen yuvarlağın arasındaki burun kısmından.
  • Ayrıca yine bazı kablolar anakarta sağdak değil de alttan bağlanabilir.

Abi teşekkür ederim yorumun için.
Ali abiyle beraber bu kasayı kullanarak muhteşem bir PC toplamıştınız. Kasayı ordan esinlenerek aldım büyük olsun ileride atx anakart ile crossfire düşünüyorum. İkinci söylediğine geldiğimizde yandan almamın sebebi çıt çıt lar ile şıkıştırdım. Kasanın önündeki 20 cm lik faniçin alttan almadım. İçeriye daha iyi soğuk hava göndermesi için.

Son olarak soracağım birsey daha var.
Asus h81m plus anakart a i7 işlemci uyuyor. Lga 1150 bütçemden dolayı ben önce işlemci alacağım i7 4790k ve oc düşünüyorum. Sen g3258 i oc yaparken ikitane çekirdek sayılarını 46 ile uygulamıştın. Ben i7 yi oc yaparken aynı taktiği uygulayabilirmiyim. Herseyiyle aynı uygularsam bir sorun olmaz herhalde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı