Cooler Master Silencio 650 Pure Kasa İncelemesi

Merhaba Arkadaşlar.
Bugün Sizlere yeni aldığım Silencio 650 Pure kasasının incelemesini göstereceğim.
Kasa dün elime ulaştı.Akşam ulaştığı için bugün paylaşıyorum.
-Kasanın kutusu
Fotoğraf0262.jpg

- Kutudan Çıkıyor
Fotoğraf0263.jpg

- Önden Görünüm
Fotoğraf0264.jpg
- Ön tarafının içten görünümü
Fotoğraf0265.jpg

- Yandan Görünüm
Fotoğraf0267.jpg
-Yandan Görünüm
Fotoğraf0269.jpg
- Arkadan Görünüm
Fotoğraf0270.jpg

- Alttan Görünüm
Fotoğraf0271.jpg
- Üstten Görünüm
Fotoğraf0272.jpg

- Üst taraftta bulunan ızgaralı fan yeri
Fotoğraf0273.jpg

- Ön panel ( 2x 3.0 Usb , 2x 2.0 Usb , Açma kapama tuşu , Kart okuyucu , Reset Tuşu , Kulaklık ve mikrofon girişi , 4 kademeli fan kontrolcü )
Fotoğraf0280.jpg

- Kasanın vida ve aparatlarını barındıran kutu
Fotoğraf0282.jpg
HDD Takma yerleri
Fotoğraf0281.jpg

- Özel HDD takma aparatları
Fotoğraf0284.jpg

- Vida vb. Aparatları bulunduran poşet
Fotoğraf0285.jpg

- Poşetin içerisinden çıkan Buzzer ( Net çıkmamış kusura bakmayın )
Fotoğraf0286.jpg

- Kutunun içerisinden çıkan vidalar
Fotoğraf0287.jpg

- Kullanma kılavuzu
Fotoğraf0288.jpg

- Baya kabarık bir içeriği var ^^
Fotoğraf0290.jpg

- Kasanın yan kapakları dahil %90'ı ses izolasyonludur
Fotoğraf0293.jpg
Fotoğraf0294.jpg

- Kasanın fanları
Fotoğraf0295.jpg
Fotoğraf0298.jpg

- Ve kasanın üst tarafında bulunan ızgarası
Fotoğraf0296.jpg

Evet arkadaşlar incelemem bu kadar izlediğiniz için teşekkürler.
İyi forumlar.

Soğutucunun üst kısmındaki plastik kapak kısmı çıkarılabiliyor sanırım, eğer öyle ise çıkararak kullanabilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar.
Bugün Sizlere yeni aldığım Silencio 650 Pure kasasının incelemesini göstereceğim.
Kasa dün elime ulaştı.Akşam ulaştığı için bugün paylaşıyorum.
-Kasanın kutusuEki Görüntüle 15211
- Kutudan ÇıkıyorEki Görüntüle 15212
- Önden GörünümEki Görüntüle 15213 - Ön tarafının içten görünümüEki Görüntüle 15214
- Yandan Görünüm Eki Görüntüle 15218-Yandan Görünüm Eki Görüntüle 15219 - Arkadan GörünümEki Görüntüle 15220
- Alttan GörünümEki Görüntüle 15221 - Üstten GörünümEki Görüntüle 15222
- Üst taraftta bulunan ızgaralı fan yeriEki Görüntüle 15223
- Ön panel ( 2x 3.0 Usb , 2x 2.0 Usb , Açma kapama tuşu , Kart okuyucu , Reset Tuşu , Kulaklık ve mikrofon girişi , 4 kademeli fan kontrolcü )Eki Görüntüle 15224
- Kasanın vida ve aparatlarını barındıran kutu Eki Görüntüle 15226 HDD Takma yerleriEki Görüntüle 15225
- Özel HDD takma aparatları
Eki Görüntüle 15227
- Vida vb. Aparatları bulunduran poşetEki Görüntüle 15228
- Poşetin içerisinden çıkan Buzzer ( Net çıkmamış kusura bakmayın )
Eki Görüntüle 15229
- Kutunun içerisinden çıkan vidalarEki Görüntüle 15230
- Kullanma kılavuzuEki Görüntüle 15231
- Baya kabarık bir içeriği var ^^
Eki Görüntüle 15232
- Kasanın yan kapakları dahil %90'ı ses izolasyonludurEki Görüntüle 15233 Eki Görüntüle 15234
- Kasanın fanlarıEki Görüntüle 15236 Eki Görüntüle 15237
- Ve kasanın üst tarafında bulunan ızgarasıEki Görüntüle 15238
Evet arkadaşlar incelemem bu kadar izlediğiniz için teşekkürler.
İyi forumlar.

Öndeki 2 fan ve arkadaki fanları anakarta nasıl bağladın.Yardımcı olursan sevinirim birtek bu kabloların bağlantısını beceremedim. Sanırım öndeki fan kontrollerinin kablolarını bağlayamadım.Yardımların için teşekkürler

Öndeki 2 fan ve arkadaki fanları anakarta nasıl bağladın.Yardımcı olursan sevinirim birtek bu kabloların bağlantısını beceremedim. Sanırım öndeki fan kontrollerinin kablolarını bağlayamadım.Yardımların için teşekkürler
Anakart'a bağlamak basit , ama fan kontrolcüye bağlamayı soruyorsan 4 tane fan girişi bulunuyor kasada. Onları taktıktan sonra 2 pinlik molex girişini güç kaynağına bağlıyorsun. Oldu bitti.

Arkadaşlar,

Ben de Vatan'dan bu kasayı almıştım, hatta bileşenleri orada birleştirdiler aciliyetten. Kasanın kutusundan bir de buzzer çıkıyor sanıyorum, kasaya takmalarını istemiştim; ama ilgili 4pin bağlantı yuvası boş. Görünürde de yok. Kasanın neresinde olabilir fikri olan var mı?
Teşekkürler.

Arkadaşlar,

Ben de Vatan'dan bu kasayı almıştım, hatta bileşenleri orada birleştirdiler aciliyetten. Kasanın kutusundan bir de buzzer çıkıyor sanıyorum, kasaya takmalarını istemiştim; ama ilgili 4pin bağlantı yuvası boş. Görünürde de yok. Kasanın neresinde olabilir fikri olan var mı?
Teşekkürler.
Takmamışlardır. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı