Cooler Master CM110 İtopya iade süreci nasıl işliyor?

Daha fazla  
2 gün önce Cooler Master CM110 sipariş ettim ve bugün elime ulaştı fakat ürünü beğenmedim. Ürünü hiç açılmamış gibi kutusuna koydum ve sağlam şekilde paketledim, daha önce hiç İtopya'dan sipariş verip iade etmedim ve iade sürecinin nasıl işlediğini bilmiyorum, az önce iade talebi yolladım fakat ürünü ben mi göndereceğim? Yoksa onlar mı gelip alacak hiçbir bilgilendirme yok. (Ürünün gözle görülür bir sorunu yok fakat RGB aydınlatmalarından dolayı elime ısı veriyor ve aşırı derecede rahatsız oldum, diğer rahatsız olduğum şey hassasiyeti kendi zevkime göre ayarlayamamam.)

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce Cooler Master CM110 sipariş ettim ve bugün elime ulaştı fakat ürünü beğenmedim. Ürünü hiç açılmamış gibi kutusuna koydum ve sağlam şekilde paketledim, daha önce hiç İtopya'dan sipariş verip iade etmedim ve iade sürecinin nasıl işlediğini bilmiyorum, az önce iade talebi yolladım fakat ürünü ben mi göndereceğim? Yoksa onlar mı gelip alacak hiçbir bilgilendirme yok. (ürünün gözle görülür bir sorunu yok fakat RGB aydınlatmalarından dolayı elime ısı veriyor ve aşırı derecede rahatsız oldum, diğer rahatsız olduğum şey hassasiyeti kendi zevkime göre ayarlayamamam.)

İtopya'nın ürün iade işlemi leş param 3 hafta sonra yatırıldı.

hocam paramı geri alayım gerisi önemli değil,ürünü alırken çok beğenmiştim fakat eve gelince hayal kırılığına uğradım hiç istediğim gibi bir mause değildi,almak isteyenlere önermiyorum.Hangi Mause'u alırsanız alın yazılımı olması lazım,ben ilk bilgisayar kullanışımdan beri mause'u 600 dpi kullanırım fakat bu mausede ayarlayamıyorum arkadaş ya hızlı geliyor ya da yavaş geliyor.

Hocam ürünün nasıl yollayacağım? Onlar mı gelip alacak yoksa ben mi yollayacağım?

Hocam paramı geri alayım gerisi önemli değil, ürünü alırken çok beğenmiştim fakat eve gelince hayal kırılığına uğradım hiç istediğim gibi bir mouse değildi, almak isteyenlere önermiyorum. Hangi Mause'u alırsanız alın yazılımı olması lazım, ben ilk bilgisayar kullanışımdan beri Mouse'u 600 DPI kullanırım fakat bu mouse de ayarlayamıyorum arkadaş ya hızlı geliyor ya da yavaş geliyor.

Hocam ürünün nasıl yollayacağım? Onlar mı gelip alacak yoksa ben mi yollayacağım?

Onlar gelip alıyor UPS Kargo ile.

Onlar gelip alıyor UPS Kargo ile.

Ben iade talebi yolladım, süreç başlamış mı yani şu an evimde kargocuyu mu bekleyeceğim?
Hocam az önce mausu tekrar çıkardım belki alışırım diye ama yok 10 20 dakika oynadım direk ellerim terlemeye başladı.(mausun sıcaklığından dolayı)

Geri
Yukarı