Cooler Master Devastator 2 Uzun Kullanım İncelemesi

Ben direk baktığımda 251TL olanı göstermişti
30TL'ye idareten Mouse yerine 50TL'ye dediğim Sharkoon modelini almak daha uzun ömürlü olur.
O mausu duymuştum, iyi güzel mouse falan diyorlardı fiyatına göre. Bakalım, bütçeye göre bakacağız bir şeyler

@M3ric Teknoloji biraz şans işi hocam. 400 liraya aldığın klavye 1 ayda cortlayabiliyor, 50 TL'ye aldığın klavye 2 sene geçiyor halen taş gibi çalışıyor. Klavye ve Mouse genel anlamda gayet iyi. Fiyat olarak şu an hak etmiyor o konuda haklı olabilirsiniz.

Konu biraz hort olacak ama, an itibariyle klavye rahmetine kavuştu. 5500 TL'lik sistemden aldığım klavyeyi kullanıyorum şimdi.

Konu biraz hort olacak ama, an itibariyle klavye rahmetine kavuştu. 5500 TL'lik sistemden aldığım klavyeyi kullanıyorum şimdi.
En sevmedigim "hakli cikmak" durumu bu tur seyler. Olmasa daha iyi diyorum ama ne yazik ki Cooler Master gibi vasat firmanin da yapacagi urun bu kadar oluyor iste. Bazen mecburiyetten urunlerini kullandigimiz oluyor ama bu siniftaki markalarin sadece ucuz urunlerini gecici olarak, o anlik isim gorulsun amacli, daha sonra kaliteli bir sey alana kadar kullanma amacli almak gerek. Kullandigim klavye - fare geceyarisi falan bozulur diye evde hep ucuz bir takim olur. Onlarda 15 TL'lik fare ile en ucuzundan klavye olur. Cooler Master benim gozumde bu siniftan cikamadi henuz.

Son düzenleme:
@M3ric
Hocam yalnız şöyle bir şey var, bana hiç bir şey dayanmıyor Gidip HyperX klavye de alsam, Razer alsam gene bir şey değişmez çünkü dediğim gibi bir şey dayanmıyor bana maalesef Ama şimdi mouse çalışıyor. Cooler Master'ın kötü olduğunu düşünmenizin sebebi nedir?

F/P olarak hep kotu urunler uretmesi. Konuda gecen set 250 TL falan su an sanirim. Dortte bir fiyatina satilanlardan cok farkli degil maalesef. Ben sizin kadar uzun sureli kullanmadim ama showroom'da bir kac dakika denemistim. Benim alacagim bir urun degil. Biraz da bundan yillar oncesinden kalan bir onyargi sanirim. Cooler Master urunleri o zamanlar tam "Cin mali" idi. Ondan olsa gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…