Cooler Master GM27-FQS monitörüm geldi!

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Pazardan beri beklediğim monitörüm geldi sonunda. 60 Hz 22 inç 900p monitörden bu monitöre geçmek harika bir his öncelikle yağ gibi akıyor maşallah. Hemen ölü piksel testi yaptım. Heyacandan mı bilmiyorum ekrandaki el izi gibi izleri ölü piksel sandım. %99 ölü piksel yok varsa da fark edilmiyor ama yok. Ufo testinde de 165 Hz de ghosting yok ama 40-50 FPS'lerde var sanırım onun olması anormal değil. Mükemmel bir deneyim ve çok büyük alışma sürecine giriyorum. Test etmemi istediğiniz özellik var ise deneyebilirim.

Pazardan beri beklediğim monitörüm geldi sonunda. 60 Hz 22 inç 900p monitörden bu monitöre geçmek harika bir his öncelikle yağ gibi akıyor maşallah. Hemen ölü piksel testi yaptım. Heyacandan mı bilmiyorum ekrandaki el izi gibi izleri ölü piksel sandım. %99 ölü piksel yok varsa da fark edilmiyor ama yok. UFO testinde de 165 Hz de ghosting yok ama 40-50 FPS'lerde var sanırım onun olması anormal değil. Mükemmel bir deneyim ve çok büyük alışma sürecine giriyorum. Test etmemi istediğiniz özellik var ise deneyebilirim.

Merhaba bu monitör kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum... G-SYNC desteği görünüyor ama NVIDIA resmi sitesinde onay listesinde yok, bir de yabancı forumlarda tozlanma gibi şikayetler sizde durumlar nasıl

Merhaba bu monitör kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum... G-SYNC desteği görünüyor ama NVIDIA resmi sitesinde onay listesinde yok, bir de yabancı forumlarda tozlanma gibi şikayetler sizde durumlar nasıl
Hocam 1 sene olmuş sanırım alalı hala çok memnunum. AMD premium var ama G-Sync var mı bilmiyorum nvidia kartı kullanmadım.

Hocam ekran içinde tozlanma zamanla piksel ölümü, ışıl sızması vs oldumu, mini led demi bu monitör
Olmadı ışık sızması biraz göze çarpıyor sadece ama benim için çok sorun olmadı. Ips ekranlarda oluyor zaten fakat bu monitörün satışı artık yok diye biliyorum.

Olmadı ışık sızması biraz göze çarpıyor sadece ama benim için çok sorun olmadı. Ips ekranlarda oluyor zaten fakat bu monitörün satışı artık yok diye biliyorum.
Snerji de var yanlız monitör mini led değilmi ışık sızması olmaması lazım pek

Rtrings de yerel karartmanın çok iyi çalıştığı söylenmiş 4k modeli için, sizdekinde yerel karartma nasıl

Snerji de var yalnız monitör mini LED değil mi ışık sızması olmaması lazım pek.

Rtrings de yerel karartmanın çok iyi çalıştığı söylenmiş 4K modeli için.

4K panele göre hareket etmemek lazım. 4K için aynı paneli kullanmıyorlar sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı