Cooler Master K350'ye egzoz fan önerisi

RyseTheCrazy

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar. Yakında soğutucu alacağım fakat benim kasama uygun hangi fanlar var bilmiyorum ondan dolayı sormadan almak istemiyorum. Cooler Master K350'ye uyumlu egzoz fan önerir misiniz? Fiyat konusunda gereksiz pahalı olmasın yeterli. Mümkünse RGB de olabilir Gaming PC'de bir tek ekran kartının ışığı yanıyor :D Kasamın linki: Cooler Master K350 600W USB3.0 Pencereli Siyah Mid Tower Kasa RC-K350-KWA600 Anakartım Asus H110M-D

Pek bir bilgim yok fanlar ile alakalı kimi Air Flow kimi Single Flow. Ben Corsair'in ML120 PRO Led White modelini kullanıyorum, 75 CFM hava akışı sağlıyor. Soğutmasından da sesinden de memnunum. Aldığımda 120 TL'ydi, şuanda o civarlarda.

Pek bir bilgim yok fanlar ile alakalı kimi Air Flow kimi Single Flow. Ben Corsair'in ML120 PRO Led White modelini kullanıyorum, 75 CFM hava akışı sağlıyor. Soğutmasından da sesinden de memnunum. Aldığımda 120 TL'ydi, şuanda o civarlarda.
O Fanı bende düşünüyorum fakat anakartımda SYSFAN portu yok sizce kurulumu nasıl yapabilirim?

Bu ne değişik bir anakart böyle, gpu soketinin dibinde cha_fan girişi var oraya 4 pin nasıl sığacak ekran kartı varken ? :D
Anakartın modeli nedir? Normalde anakartın en az 1 adet SYS fan çıkışının olması lazım. Var da başka fan takılıysa o zaman fan çoklayıcı alacaksın.
Bu arkadaşın dediği gibi yapacaksın olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı