Cooler Master Liquid 240 ML kaliteli midir?

PF360 kullanıyorum ve PF serisini önermeye de devam ediyorum. Herhangi bir kronik problemi de yok. Önermememiz için de bir sebep yok. Her sıvı soğutmada olabilecek problemleri kronik sorunluymuş gibi lanse eden insanlar var sadece. Adam su sızdırması yaşıyor diye direkt sıvı soğutmaya çöp diyor. Bilmiyor ki dünyanın en iyi sıvı soğutması bile su sızdırması riskini taşıyor. Burada önemli olan firmanın sana sağladığı destek. Ki SilverStone da su sızdırma garantisi veriyor zaten. Bütün sistemin zarar görse bütün sistemini karşılıyor. Herhangi bir problem yaşarsan da bi zahmet gönder servise düzeltsinler. İşleri ne? Teknobiyotik zaten güzelce hallediyor. Olmadı RMA ile iletişime geçersin.

Konuya gelecek olursak ML240L direkt olarak kronik sorunlu boyutundayken ML240L V2 onun düzeltilmiş versiyonu. Tabii ki diğer 240mm'lere göre ortalamanın altında bir ürün ama kötü de denmez.

Tabii ki diğer 240mm'lere göre ortalamanın altında bir ürün ama kötü de denmez.

Kısa vade için bence de kötü değil, uzun vade için önermiyorum sadece. Aynı fiyatlardayken Deep Cool Gammaxx L240 V2'nin alınmasının daha iyi olacağını düşünüyorum.

Bunun haricinde diğerlerine diyecek sözüm yok, aynı fikirdeyim. :)

PF360 kullanıyorum ve pf serisini önermeye de devam ediyorum. Herhangi bir kronik problemi de yok. Önermememiz için de bir sebep yok. Her sıvı soğutmada olabilecek problemleri kronik sorunluymuş gibi lanse eden insanlar var sadece. Adam su sızdırması yaşıyor diye direkt sıvı soğutmaya çöp diyor. Bilmiyor ki dünyanın en iyi sıvı soğutması bile su sızdırması riskini taşıyor. Burada önemli olan firmanın sana sağladığı destek. Ki SilverStone da su sızdırma garantisi veriyor zaten. Bütün sistemin zarar görse bütün sistemini karşılıyor. Herhangi bir problem yaşarsan da bir zahmet gönder servise düzeltsinler. İşleri ne? Teknobiyotik zaten güzelce hallediyor. Olmadı RMA ile iletişime geçersin.

Konuya gelecek olursak ML240l direkt olarak kronik sorunlu boyutundayken ML240l V2 onun düzeltilmiş versiyonu. Tabii ki diğer 240Mm'lere göre ortalamanın altında bir ürün ama kötü de denmez.

ML240l V2 iyi mi peki hocam onu kullanıyorum.

ML240ML V2 @TLP bu model kronik sorunu falan yok değil mi ML240ML V2 kullanıyormuşum.

V1 kadar değil, V2 daha düzgün bir model. Sadece uzun vadede kullanıcıları rahatsız edecek sorunlar çıkarma olasılığı daha yüksek bir soğutucu.

PF360 kullanıyorum ve pf serisini önermeye de devam ediyorum. Herhangi bir kronik problemi de yok. Önermememiz için de bir sebep yok. Her sıvı soğutmada olabilecek problemleri kronik sorunluymuş gibi lanse eden insanlar var sadece. Adam su sızdırması yaşıyor diye direkt sıvı soğutmaya çöp diyor. Bilmiyor ki dünyanın en iyi sıvı soğutması bile su sızdırması riskini taşıyor. Burada önemli olan firmanın sana sağladığı destek. Ki SilverStone da su sızdırma garantisi veriyor zaten. Bütün sistemin zarar görse bütün sistemini karşılıyor. Herhangi bir problem yaşarsan da bir zahmet gönder servise düzeltsinler. İşleri ne? Teknobiyotik zaten güzelce hallediyor. Olmadı RMA ile iletişime geçersin.

Konuya gelecek olursak ML240l direkt olarak kronik sorunlu boyutundayken ML240l V2 onun düzeltilmiş versiyonu. Tabii ki diğer 240Mm'lere göre ortalamanın altında bir ürün ama kötü de denmez.

Pf serisi sıkıntıdır hocam benim için.
1300 TL o soğutucu için fazla. Aynı civarda daha iyi olan PF240 varken saçma bir tercih olmuş.

O sizinkinden çok daha iyi.

PF240'dan buna geçtım zaten Allah korusun bir daha geçmemem dileğiyle sadece sözde öneriliyor işlev 0.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıktaki gibi hani ben aldım çok memnunum fakat bazı arkadaşlar kalitesiz olduğunu iddia ediyor. Sizce kaliteli değil mi? Kendim aldım hata ettim diye düşünmeye başladım. Ama çok memnunum hani kalitesiz dediler diye diye artık kalitesiz diye tanımlamaya başladım şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Kalitesiz demek yanlış dostum. Birkaç yıl öncesi mimlenen bir ürün ses yapmasından dolayı falan. Ama yanlışım yok ise o da revize edildi. Yani özetle rahatça kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı