Cooler Master Liquid 240 ML kaliteli midir?

PF360 kullanıyorum ve PF serisini önermeye de devam ediyorum. Herhangi bir kronik problemi de yok. Önermememiz için de bir sebep yok. Her sıvı soğutmada olabilecek problemleri kronik sorunluymuş gibi lanse eden insanlar var sadece. Adam su sızdırması yaşıyor diye direkt sıvı soğutmaya çöp diyor. Bilmiyor ki dünyanın en iyi sıvı soğutması bile su sızdırması riskini taşıyor. Burada önemli olan firmanın sana sağladığı destek. Ki SilverStone da su sızdırma garantisi veriyor zaten. Bütün sistemin zarar görse bütün sistemini karşılıyor. Herhangi bir problem yaşarsan da bi zahmet gönder servise düzeltsinler. İşleri ne? Teknobiyotik zaten güzelce hallediyor. Olmadı RMA ile iletişime geçersin.

Konuya gelecek olursak ML240L direkt olarak kronik sorunlu boyutundayken ML240L V2 onun düzeltilmiş versiyonu. Tabii ki diğer 240mm'lere göre ortalamanın altında bir ürün ama kötü de denmez.
Hocam PF360 soğutucuyu hangi işlemci ile kullanıyorsunuz ve ısı değerlerini paylaşma imkanınız var mı? Boştayken, oyundayken vs. gibi.

Hocam PF360 soğutucuyu hangi işlemci ile kullanıyorsunuz ve ısı değerlerini paylaşma imkanınız var mı? Boştayken, oyundayken vs. gibi.
5800X ile kullanıyorum. PBO+250 MHz ve All Core -15 overclock ile Prime95 Small FFTs ile sıcaklıklarım bu şekilde;

1642009175212.png

Overclock yokken de Prime95 Small FFTs'de 70 derece kullanıyorum. Oyunlarda overclock yokken 55 derece, overclock varken yani görseldeki haliyle 60 derece.

Geri
Yukarı