Cooler Master Liquid 240 ML kaliteli midir?

@370335 CPB açık şekilde Ryzen işlemci kullanıyorsan bu tip sıçramalar çok normal. CPU diyot ise en doğru sıcaklık diyebiliriz. O kısım yuva sıcaklığını alırken düz CPU olan kısım yüzeyi alır.

CPB açık da hocam bir de Corsair'in iki fanlı olan modeli vardı Capellax mıydı neydi onu mu almalıyım sizce Vatan'dan aldım bunu iade etme hakkım var.

@370335 CPB açık şekilde Ryzen işlemci kullanıyorsan bu tip sıçramalar çok normal. CPU diyot ise en doğru sıcaklık diyebiliriz. O kısım yuva sıcaklığını alırken düz CPU olan kısım yüzeyi alır.

Yük altında performansı halikade 60'ı geçmiyor sessizde fakat boşta iken 50 geliyor bu canımı sıktı.
@kino @erme

1300 TL o soğutucu için fazla. Aynı civarda daha iyi olan PF240 varken saçma bir tercih olmuş.

O sizinkinden çok daha iyi.

Boşta 65 derece olan bir sıvı soğutma mı? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yük altında performansı halikade 60ı geçmiyor sessizde fakat boşta iken 50 geliyor bu canımı sıktı.
@kino @erme
Önemli olan yükteki değerler. Sorun olmaz.

Boşta 65 derece olan bir sıvı soğutma mı? :D
Sizinki de kötü bir soğutma, onu ne yapacağız? Her ürün sorun çıkarabilir, bu o ürünü tümden kötü yapmaz. Sizinkinden çok daha iyi, ne derseniz deyin, bu gerçek değişmeyecek. Ha dersen "Ben bildiğimi okurum!", böyle devam et. Bildiğini sanmaya devam et.

Önemli olan yükteki değerler. Sorun olmaz.

Sizin ki de kötü bir soğutma, onu ne yapacağız? Her ürün sorun çıkarabilir, bu o ürünü tümden kötü yapmaz. Sizinkinden çok daha iyi, ne derseniz deyin, bu gerçek değişmeyecek. Ha dersen "ben bildiğimi okurum!", böyle devam et. Bildiğini sanmaya devam et.

O sıvı soğutmayla aram kötü şu an konu o değil ama boştaki değerler normal midir?
CPB kapalı iken 40.

Masterliquid 240ML V2 modelini mi kullanıyorsunuz yani benimle aynı sıvı soğutmayı mı peki kaliteli mi?

İşlemci 40 53 arası değişiyor boşta normal midir?
Fan hızını bağlı ama daha düşük olmasını beklerdim. Muhtemelen düşük devirde çalışıyor. CBP açık ise arada yüksek olması normal. Sağlıklı bir voltaj/frekans ayarı ile tatlı değerler alabilirsiniz.

Fan hızını bağlı ama daha düşük olmasını beklerdim. Muhtemelen düşük devirde çalışıyor. Cbp açık ise arada yüksek olması normal. Sağlıklı bir voltaj/frekans ayarı ile tatlı değerler alabilirsiniz.

Cbp kapalı iken 40 derecede çalışıyor boşta açıkkten 45 50. CPU fanı silent modunamı alsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı