Cooler Master Liquid ML240R ile i5 10400F uyumlu mu?

baranbolobon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar i5 10400F işlemcim var. Cooler Master Liquid ML240R almak istiyorum uyumlu mu? İşlemci 1200 soket.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ML240L ile ML240R arasında ne fark var, bilmiyorum.
Hocam benim bildiğim tek fark;
ML240R ARGB ledlere sahip. (rainbow efekti gibi)
ML240L ise RGB ledlere sahip. (renkleri tek tek veriyor)
Yanlışım varsa affola...

Arkadaşlar i5 10400F işlemcim var. Cooler Master Liquid ML240R almak istiyorum uyumlu mu? İşlemci 1200 soket.

OC,render,3D modelleme ve tasarım gibi işler yapmayacaksan cidden gereksiz kalır sıvı soğutucu.Onun yerine hava soğutucu alıp artan paranı RAM'e yatırım yapabilirsin...

Evet uyumlu. Acaba neden sıvı soğutucu istiyorsunuz? 200 TL'lik hava soğutucunun yapacağı işi 1200TL'ye yaptırmak biraz lüks gibi sanki 😂 😂

Yurt dışından alacağım yarı fiyatına geliyor hem uyguna bulmuşken iyisini almak istedim, bu arada işlemcim 1200 soket ama ben ürün özelliklerinde 1200 göremedim emin misiniz uyumlu olduğuna.
K ibareli işlemci kullanmıyorken gereksiz bir alım olur.

İşlemcim 1200 soket bu Cooler Master Liquid ML240R RGB uyumlu mu?
OC, render, 3D modelleme ve tasarım gibi işler yapmayacaksan cidden gereksiz kalır sıvı soğutucu. Onun yerine hava soğutucu alıp artan paranı RAM'e yatırım yapabilirsin...

Yayın yapıp Cyberpunk Fortnite Valorant gibi oyunlar oynayacağım ve yurt dışından yarı fiyatına alacağım. bu arada işlemcim 1200 soket uyumlumu soğutucu

Yurt dışından alacağım yarı fiyatına geliyor hem uyguna bulmuşken iyisini almak istedim, bu arada işlemcim 1200 soket ama ben ürün özelliklerinde 1200 göremedim emin misiniz uyumlu olduğuna.

İşlemcim 1200 soket bu Cooler Master Liquid ML240R RGB uyumlu mu?

Yayın yapıp Cyberpunk Fortnite Valorant gibi oyunlar oynayacağım ve yurt dışından yarı fiyatına alacağım. bu arada işlemcim 1200 soket uyumlumu soğutucu
Hocam ikisi de destekliyor, kendi sitesinden teyit ettim;

Dosya Ekleri

• cooler master.png
    cooler master.png
    15 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı