Cooler Master MasterBox MB511 MESH Sıvı Soğutma Montajı

Hitmachine

Decapat
Elimde Cooler Master MasterBox MB511 MESH kasa bulunmakta. Ben 240 mm bir sıvı soğutma alacağım fakat kasanın ön paneline mi sıvı soğutmayı kurmalıyım yoksa kasanın üst kısmına da 240 mm sıvı soğutma sığmakta. Hangisini yapmam gerek? Herhangi bir performans kaybı olur mu ön veya kasanın üst kısmına kursam? Sonuç olarak kasanın ön kısmında orijinal RGB fanları bulunmakta 3 adet. Resimdeki gibi yapsam herhangi bir kasa içi ısı sorunu oluşur mu?

11.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasayı bende almak istiyorum fakat üste H115i 280mm radyatör takabilirmiyim. Bir inceleme videosunda takıldığından bahsedilmiş fakat özelliklerine baktığımda takılmadığını söylüyor.
Bahsettiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Dakika 7:55'de)

Üste monte edin. Ön en iyisi ama dediğiniz gibi 1 fan iptal oluyormuş o yüzden üste monte edin.
Ben daha kasayı sipariş etmedim sıvı soğutucuyu aldım yalnız. Öğrenmek istediğim üstüne takabilir miyim diyelim taktım anakart veya belleklere değme yapar mı? Yukarıda bahsettiğim videonun 7:55 dakikasında desteklediğini söylemekte fakat kasanın resmi sitesinde 240mm desteklediğini söylüyor. Şimdi benim kasa olarak pek bir tecrübem ve bilgim yok bulabildiğim bütçeme uygun hava sirkülasyonu güzel olan tek kasa bu. Sizin bu kasaya eş değer performanslı ve aynı zamanda bütçede eş değerli bildiğiniz bu almış olduğum 280mm sıvı soğutucuyu takabileceğim kasa var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı