Cooler Master MasterCase Pro 3 alınır mı?

Selamlar dostlar, kasa almak istiyordum ve mATX Cooler Master kasayı gördüm, kullanan dostlarım varsa alınır mı?
Merhaba. Kasa alırken genellikle karşılaşılan sorun en sık olarak PSU kablosunun anakarta yetişmemesidir. Eğer imkanınız varsa PSU dahil olarak bir kasa alın ki sıkıntı yaşamayasınız. :)

Ayrıca kargo şirketiyle anlaşması olan satıcı, ürünün kırılabileceğini belirtmeden yolluyor (ekstra ücret ödememek için) ki bundan ötürü yolda yahut teslimat sonrası, kargo şirketine veya satıcıya hak talep edemiyorsunuz.

Diğer bir konuyu ele alıcak olursak ''Zevkler ve renkler tartışılmaz.'' diye bir söz vardır. :) Yine de beğendiysen bizzat gidip almanı tavsiye ederim. 50-60 TL fazla ver, kargosuydu, kırılmasıydı, geç gelmesiydi kafanı yorma. Git gör al nazikçe getir derim. Yine de seçim senin. Kasa fena görünmüyor.

Kendim kullanıyorum kesinlikle çok güzel bir kasa 2 fanı var ve çok geniş Hava sirkülasyonu gerçekten iyi her tarafı hava alıyor.
Teşekkürler
Kullananları var ve hava akışından memnunlar.
Sadaece Micro ATX anakart montajı yapılıyor haberiniz olsun.
Teşekkürler
Hava akışı sağlam kasalardan bir tanesi. ATX anakart desteği yok haberiniz olsun.
Teşekkürler matx kasa istiyorum zaten.
250TL'ye Night Shark Lite alıp RGB fanla donatmak en mantıklısı bence.
matx kasa istiyorum yer darlığından dolayı
Merhaba. Kasa alırken genellikle karşılaşılan sorun en sık olarak PSU kablosunun anakarta yetişmemesidir. Eğer imkanınız varsa PSU dahil olarak bir kasa alın ki sıkıntı yaşamayasınız. :)

Ayrıca kargo şirketiyle anlaşması olan satıcı, ürünün kırılabileceğini belirtmeden yolluyor (ekstra ücret ödememek için) ki bundan ötürü yolda yahut teslimat sonrası, kargo şirketine veya satıcıya hak talep edemiyorsunuz.

Diğer bir konuyu ele alıcak olursak ''Zevkler ve renkler tartışılmaz.'' diye bir söz vardır. :) Yine de beğendiysen bizzat gidip almanı tavsiye ederim. 50-60 TL fazla ver, kargosuydu, kırılmasıydı, geç gelmesiydi kafanı yorma. Git gör al nazikçe getir derim. Yine de seçim senin. Kasa fena görünmüyor.
Malasef kargo şirketleri ile çalışmak zorundayım iş dolayısı ile mağaza dolaşamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı