Cooler Master MasterCase Pro3 Alınır mı?

.I.N.И.A.

Kilopat
Makaleler
2
Yer
9847
Daha fazla  
Bir kasaya ihtiyacım var. Uzun zamandır KDV indirimlerini bekliyordum. Hazır indirimdeyken almayı düşünüyorum. Bu kasa hakkındaki düşünceleriniz neler? Alternatif olarak başka ne önerirsiniz?

Bütçe: 350 TL

KDV indirimleri bitmeden alacağım büyük ihtimal. Yine adettendir. Bir şey almadan önce Technopat.net'e konu açalım, dedik. 😁 Bakalım daha iyi alternatif çıkacak mı? Saat 12'ye geldi mi siparişi geçerim, affetmem. 😎

Kasa gayet güzel. Belki alternatifi Dark N10 olabilir :)
5 tane fanlı ışıklı mışıklı kasa işte :D
Yapma bunu işte yapma. Ahh! Gözlerim kanadı. Dark mı o? Benden uzak dursun. Ben üzerinde tantuni pişirmelik saç kasa istemiyorum. İçine bilgisayar parçalarımı koyacağım.

Malum video. Dikkat gözlerinizi kanatıp beyin kanaması geçirmenize sebeb olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Handsome Reis Yok hocam Allah korusun ''Antibiyotikçi'' değilim :D 5 tane fanlı diye önerdik yoksa CM'nin yanına yaklaşamaz tabii :)
Dostum fan dediğin nedir? Inna'ya kurban olsun. En fırfırlısından alır, takarız. Şimdi biz bizeyiz başka yerde yapma ama bunu vallah döverler. 🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı