Çözüldü Cooler Master MasterGel Maker Nano raf ömrü ne kadardır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

frknrkm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Cooler Master MasterGel Maker Nano termal macununu aldım fakat laptopumun kasasını açtığımda garanti kapsamına çıkacağını söyledikleri için termal macun uygulamasından vazgeçtim ama indirimden aldığım için ve daha sonrasında da bu fiyata bulamayacağım için iade etmek istemiyorum. Acaba macunun kutusunu hiç açmasam ve serin bir yerde saklasam, özelliğini kaybetmeden kaç yıl daha koruyabilirim? Açılmamış raf ömrü ömrü süresi ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ama en yukarıda da belirttiğim gibi laptopumun garanti süresi daha 1, 5 yıl daha geçerli, yani macunu daha 1, 5 yıl kullanmayacağım. 1, 5 yıl sonra veya 2 yıl sonra paketi açıp kullansam o süreden sonra kaç yıl daha kullanbilirim?
Aynı hocam 4-7 yıl. Paketini açmazsanız daha sağlıklı olur. Paketi açıp kullandıktan sonra 4 ila 7 yıl Kullanabilirsiniz. Ömrünü etkileyen tek etken nerde saklandığı. Oda sıcaklığı ideal.
Ama en yukarıda da belirttiğim gibi laptopumun garanti süresi daha 1, 5 yıl daha geçerli, yani macunu daha 1, 5 yıl kullanmayacağım. 1, 5 yıl sonra veya 2 yıl sonra paketi açıp kullansam o süreden sonra kaç yıl daha kullanbilirim?
Aynı hocam 4-7 yıl. Paketini açmazsanız daha sağlıklı olur. Paketi açıp kullandıktan sonra 4 ila 7 yıl Kullanabilirsiniz. Ömrünü etkileyen tek etken nerde saklandığı. Oda sıcaklığı ideal.

Çözüm
Aynı hocam 4-7 yıl. Paketini açmazsanız daha sağlıklı olur. Paketi açıp kullandıktan sonra 4 ila 7 yıl kullanabilirsiniz. Ömrünü etkileyen tek etken nerede saklandığı. Oda sıcaklığı ideal.

Bende kiler gibi serin bir yerde saklamayı düşünüyorum. Valla hocam ilgin alakan için çok teşekkür ederim sağ olasın.

Geri
Yukarı