Cooler Master Masterkeys Lite L Combo İnceleme

İnceleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Detaylar:

Bugün cooler master masterkeys lite l combo mekanik hisli klavye+mouse setini inceleyeceğiz. Amatör kısımlar ve hatalarım için şimdiden kusura bakmayın. İlk defa video çekiyorum o kadar olacak haliyle :D Videoda belirtmediğim kısımları burada açıklayayım: klavyemiz suya karşı dayanaklı su geçirmez yapıda başka bir arkadaş bu ürünü alıp testini yapmış ben kıyamadığım için yapamadım elimden geldiği kadar tüm özelliklerini göstermeye çalıştım. Hem mouse hem klavyenin sizinle birlikte ilk defa inceleyip gördüğüm için özelliklerin nasıl ayarlandığını çözmek biraz vaktimi alacak. Ürünü alacak arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ediyorum. Cooler masterın yıllarca kasalarını kullandım klavye ve mouse setinde de gerçekten iyi iş çıkartmışlar klavyenin diğer güzel bir özelliği parmaklarınız bastığınız tuştan farklı bir tuşa atladığınız zaman yanıltmıyor örneğin w tuşundan sonra s tuşuna basmak istediniz parmağınız direkt gidiyor o tuşa. Dizaynı çok güzel olmuş. Aydınlatmasına zaten diyecek lafım yok ürünün 2 yıl garantisi var. Tuşlara basit dediğim kısımda asıl söylemek istediğim malzeme kalitesi anlamında değil tuşlar çok narin çok hafif anlamındaydı yanlış anlaşılmasın tuşun üzerine hafif bastığınız zaman bile algılıyor sormak istediğiniz sorular olursa yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Şu anda en uygun fiyat itopya.com'da. İtopya.com cooler master yetkili bayi satıcısıdır bilginiz olsun. Güvenilirlik açısından kesinlikle şüpheniz olmasın. İlgi alaka gerçekten harikuladeydi. Sürekli ürünüm hakkında bilgi alabildim. Geri dönüşler yapıldı ve ürünümün nerede olduğu bilgisi saat saat mail olarak geldi ve ürün 1 gün geçmeden bana ulaştı. İzleyen herkese şimdiden teşekkürler.

Ürünün linki:
https://www.itopya.com/Cooler-Master-...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mesaj mobil uygulamada sürekli(birkaç gün ara ile) yeni mesajmış gibi önüme çıkıyor sebebi nedir?
Konuya her yeni mesaj yazıldığında üst sıralara çıkıyor.

Merhaba. Üründen vazgeçildi elimdeki ekipmanlar satılınca Masterkeys+Masterpulse+Mastermouse Pro L alınacak. Teşekkür ederim.
Rica ederim. Hayırlı olsun şimdiden. Sormak istediğiniz bir şey olursa her zaman buradayım. Masterpulse elime geçti. Yakın zamanda tanıtım videosu gelecek.

@tolgagamer Merhaba hocam aktif olarak ürünü hala kullanıyorsunuz galiba bir kaç konuyada yazdım bu ürünle ilgili fikir almak için sizede sormak isterim şuan indirimde bu ürün 224 TL fiyatı aktif bir oyuncu değilim ama akşamları genelde oynuyorum bir kaç saatda olsa bunu bir alt versiyonunu devastator 2 modelini düşünüyordum 135 TL fiyatı sizce 100 TL fark verilip alınırmı yoksa bir alt modelinimi almalıyım pek aktif değilim diye böyle düşünüyorum kararsızım böyle konularda o yüzden sizlere danışıyorum şimdiden teşekkür ederim.

@tolgagamer Merhaba hocam aktif olarak ürünü hala kullanıyorsunuz galiba bir kaç konuyada yazdım bu ürünle ilgili fikir almak için sizede sormak isterim şuan indirimde bu ürün 224 TL fiyatı aktif bir oyuncu değilim ama akşamları genelde oynuyorum bir kaç saatda olsa bunu bir alt versiyonunu devastator 2 modelini düşünüyordum 135 TL fiyatı sizce 100 TL fark verilip alınırmı yoksa bir alt modelinimi almalıyım pek aktif değilim diye böyle düşünüyorum kararsızım böyle konularda o yüzden sizlere danışıyorum şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Hocam. Evet. Neredeyse gün boyu bilgisayarın başındayım. Ürünü hala kullanmaktayım. Gerçekten parasını hak eden bir ürün. Devastator 2 ürününü incelemiş birisi olarak, Masterlite daha üstün kalıyor. Klavyesindeki yazış hissi, tuş hissi gayet iyi. Oyunlarda gayet rahatlık sağlıyor. Devastator 2 yi alsanız pişman olmazsınız. Ama 100 lira fark verip almaya değer mi değerseniz gerçekten değer. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Yine sorularınız olursa yazarsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı