Cooler Master Masterkeys Lite L vs Logitech G231

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Klavye alacağım, Masterkeys Lite L ve G213 arasındayım. Daha önce yine Masterkeys kullanıyordum fakat su döküldüğü için bozuldu. Şimdi tekrar almayı düşündüm fakat G213 modelini gördüm. Hangisi daha iyidir, hangisini tavsiye edersiniz? (Bilek desteği pek önemli değil alışkınım).

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olan G213. Hissiyat olarak Lite L daha iyi. Aydınlatma olarak ise tercihinize bağlı. Arkadan aydınlatma isterseniz Lite L, sadece tuş içinden aydınlatma isterseniz de Lite L. G213'te her tuşta ayrı ışık var. Tek artısının da bu olduğunu düşünüyorum. Lite L öneririm.

G213 arkadaşımda var güzel bir kullanım sunuyor, fakat
Klavye olan G213. Hissiyat olarak Lite L daha iyi. Aydınlatma olarak ise tercihinize bağlı. Arkadan aydınlatma isterseniz Lite L, sadece tuş içinden aydınlatma isterseniz de Lite L. G213'te her tuşta ayrı ışık var. Tek artısının da bu olduğunu düşünüyorum. Lite L öneririm.
arkadaşın dediği her tuşa farklı renk atayamıyorsunuz 5 alan var her 5 alandan 1 tarafına özel 16 milyon renkten birini atıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı