Cooler Master MF120 nasıldır?

scriptone

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar birçok fanı araştırdım, kafam karıştı bir hayli. MF120 halo hava akışı için kullanabilir miyiz? Çoğu yerde genelde radyatör için kullanıldığı yazılmış egzoz fan olarak.

Masterbox MB501L kasamın ön kısmında kullanmak istiyorum. Eğer uygun değilse hava akımı için başka fan önerirseniz mutlu olurum. Bütçe konusu da 400-500 TL civarıdır.

Aynı kasayi ben de kullanıyorum. Ben on kısıma çok da kaliteli olmayan 3 adet PWM fan almıştım. Hava akışı ve ses konusunda memnunum.
n11.com
Kullandığım fanlar bunlar.

Eğer daha kaliteli bir modere yönelmek istersen Cooler Master sickleflow tercih edebilirsin.

Daha da üst bir model isterse de fractal Prism AL-12 olabilir ama bütçeyi biraz aşabilir.

Aynı kasayi ben de kullanıyorum. Ben on kısıma çok da kaliteli olmayan 3 adet PWM fan almıştım. Hava akışı ve ses konusunda memnunum.
n11.com
Kullandığım fanlar bunlar.

Eğer daha kaliteli bir modere yönelmek istersen Cooler Master sickleflow tercih edebilirsin.

Daha da üst bir model isterse de fractal Prism AL-12 olabilir ama bütçeyi biraz aşabilir.

Halo yerine sickleflow al diyorsun yani doğru muyum?
Fractal almış başını gitmiş gerek yok onlara 😂😂

Halo yerine sickleflow al diyorsun yani doğru muyum?
Fractal almış başını gitmiş gerek yok onlara 😂😂

Halo da sickleflow da kaliteli modeller halo serisi dediğiniz gibi radyatör soğutma da daha uygun statik basıncı yüksek fanlar olduğundan ötürü, sickleflow serisinde yanlış bilmiyorsam 65CFM hava akışı vardı bu da kasa içi hava akışı için gayet yeterli ve güzel bir değer 3'in 1 kit şeklinde vardı İtopya'da kontrolcü ile birlikte geliyordu bütçenize de uygundu tercih edebilirsiniz.

Halo da sickleflow da kaliteli modeller halo serisi dediğiniz gibi radyatör soğutma da daha uygun statik basıncı yüksek fanlar olduğundan ötürü, sickleflow serisinde yanlış bilmiyorsam 65CFM hava akışı vardı bu da kasa içi hava akışı için gayet yeterli ve güzel bir değer 3'in 1 kit şeklinde vardı İtopya'da kontrolcü ile birlikte geliyordu bütçenize de uygundu tercih edebilirsiniz.

Sağ olun ilginiz için güzel geceler.

Geri
Yukarı