Cooler Master MF120 tavsiye eder misiniz?

Queito

Kilopat
Daha fazla  
CPU fan kablosu CHA_FAN1'e yani kasa fanı yerine takilmiş CPU_FAN1'E takmak şart mı? Takilmazsa bir etkisi olur mu? Bir de Cooler Master MF120 3'lü set tavsiye eder misiniz?

CPU fan kablosu CHA_FAN1'e yani kasa fanı yerine takilmiş CPU_FAN1'E takmak şart mı? Takilmazsa bir etkisi olur mu? Bir de Cooler Master MF120 3'lü set tavsiye eder misiniz?
CPU fan kısmına takarsan işlemci soğutucun fan hızını CPU sıcaklığına göre ayarlar yani takman iyi olur.

Cooler Master fan tavsiye etmem. Çok sesli çalışıyorlar. Ben bunlardan kurtulmaya çalışıyorum 😀

CPU_FAN1'in orada özellikle yazma sebebi, eğer işlemcin ısınırsa işlemci fanının devirini arttırıp sıcaklığı düşürmesini sağlaması içindır. İşlemcin ısındığında işlemci fanın yerine CPU_FAN1'e taktığın fanın hızı artacaktır, bu yüzden CPU_FAN1'e takman gerekir.

Gta 5 just cause 4 gibi oyunlarda 77 dereceye falan cikiyodu kasaya bi bakim dedim aldigim kisi oyle takmis bide kablosu vidalarin arasinda kalmis ondan farketmiyosa degistirmicektim cevaplar icin tesekkurler geç cevap verdim cunku onu degistirdim :D CM'ın bu modeli yeni cikmis Modart PC'nin tanıtımı var orda anlattigina gore güzel ondan dolayi o modele meraklandım bir de ucuz diğerlerine göre illa ki alıcam 2 tane fan lazım biri egzoz digeri hava sağlayan model varsa tavsiyeniz

Yeni konular

Geri
Yukarı