Cooler Master MH650 cızırtı sesi

EArcy

Kilopat
Herkese merhaba, 3-4 gündür yeni kulaklığım Cooler Master MH650'yi kullanıyorum. Kulaklık çok güzel ama garip bir dertten muzdaribim. Kulaklığı bilgisayara taktığımda sorunsuz çalışıyor. Ama yarım saat 1 saat sonrasında sesler cızırtılı ve patlak çok rahatsız edici şekilde gelmeye başlıyor. USB'yi çıkarıp geri takıyorum düzeliyor hemen. Sorun kulaklıkta olsa ilk taktığımda da cızırtılı ve patlak ses gelirdi diye düşünüyorum fakat emin de değilim. Sizce nedendir? Çözüm olarak neler sunabilirsiniz? Yazılımı yüklü.
Derdini çözdüm, Yazılımından ya da üstündeki tuştan 7.1'i açınca cızırtılar gelmeye başlıyor. 7.1 kapalıyken 4-5 saat kullandım hiç olmadı. Bu bir kulaklık arızası mıdır?

Son düzenleme:
Oyunlarda 7.1 açık ve kapalı denediniz mi, hangi şekilde daha iyi verim aldınız?
Cızırtı sorunu için bir de başka usb portuna takar mısınız?

Oyunlarda 7.1 açık ve kapalı denediniz mi, hangi şekilde daha iyi verim aldınız?
Cızırtı sorunu için bir de başka usb portuna takar mısınız?

3 farklı usb portta denedim hepsinde bir süre sonra oluyor. 7.1'in açık veya kapalı olması çok fazla fark ettirmedi bana. Bir tık daha iyi gibi 7.1. Ama bir süre sonra cızırtı yapıyor işte 7.1 açıkken. Kapalıyken yapmıyor. Çok garip bir problem. Yazılım programı da yüklü ayarlar defaultta

3 farklı usb portta denedim hepsinde bir süre sonra oluyor. 7.1'in açık veya kapalı olması çok fazla fark ettirmedi bana. Bir tık daha iyi gibi 7.1. Ama bir süre sonra cızırtı yapıyor işte 7.1 açıkken. Kapalıyken yapmıyor. Çok garip bir problem. Yazılım programı da yüklü ayarlar defaultta
Sosyal Medya dan Cooler Master'a bir danışın.
@Cooler Master Türkiye görürse burdan da yazar.

Aynı şekilde bende de cızırtı oluyor. Böyle Discord'a giriş yaparken bildirim sesinde arkada tiz bir cızırtı sesi geliyor. Valorant giriş müziğinde vs cızırtı oluyor. USB'yi takaren tiz cızırtılı bir ses geliyor. Windows açılış bildirimi falan çok rahatsız edici geliyor. Bazı müziklerde uğultumsu bir şey oluyor. @Cooler Master Türkiye.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Dün akşam ürünü mağazadan satın aldım ve şuan ne yapacağımı biliyorum. Mail attım ama hala dönen olmadı inşallah görürler diye umuyorum. @Cooler Master Türkiye

Geri dönüş aldım ve statik elektrik olabilir cevabı verdiler. Ama eski kulaklığımda bu cızırtı meydana gelmiyor. Eğer statik elektrik olduysa bunu nasıl düzeltebilirm.
Sistem: Monster Tulpar T7 v19.3.

Ben bugün iade için yollamayı düşünüyorum. Veya değişim yapsınlar.

Geri
Yukarı