Cooler Master MH650 cızırtı sesi

Ben 7.1'i kapatıp kullanıyorum sorunsuz. İade ile uğraşamam hele de İtopya'dan almışken. Gelmesi bile 20 gün sürdü iadesi 3 ay sürer bunun. Statik elektrik falan yalan işler. Hepimizde mi statik elektrik var arkadaş? Statik elektrik varsa 7.1'i kapatınca statik elektrik kaçıp saklanıyor mu? İnsanları kandırmaya çalışmayın @Cooler Master Türkiye

İade edebildiniz mi ?
UPS Kargodan kurye çağırdım iptal felan oldu bende uğraşmak istemedim aldığım yere gidip geri verdim. Teknik servis gidecek eğer dediğim gibi hatalar varsa değişim yapacaklar 25 güne haber verilir dediler ama anlamadığım birşey var paramı geri isteyebilecek miyim yoksa aynı kulaklığın başkasını mı verecekler

Merhaba, konunun sorununu bugün buldum.

Muhtemelen sorun yaşayan herkes ürünü MasterPlus yazılımı ile kullanıyor. Hem MH650 hem de MH670 ile denedim bugün Masterplus programı bilgisayarınızda yüklü ise kulaklıklar cızırtı yapıyor. Nedenini bilmiyorum yurtdışına durumu bildirdim. Masterplus programını bilgisayarınızdan kaldırın tüm sorun çözülüyor. Program güncellenene kadar programsız kullanmanızı öneririm.
Ürünlerini garantiye gönderenler için kısa bir dipnot geçeyim. Muhtemelen ürünleriniz sorunsuz olarak geri dönecek. Sorun Masterplus veya windows güncellemesi kaynaklı olabilir. Bana bilgi geldiğinde bende hızlıca geri dönüş yapacağım

Merhaba, konunun sorununu bugün buldum.

Muhtemelen sorun yaşayan herkes ürünü masterplus yazılımı ile kullanıyor. Hem MH650 hem de MH670 ile denedim bugün masterplus programı bilgisayarınızda yüklü ise kulaklıklar cızırtı yapıyor. Nedenini bilmiyorum yurtdışına durumu bildirdim. Masterplus programını bilgisayarınızdan kaldırın tüm sorun çözülüyor. Program güncellenene kadar programsız kullanmanızı öneririm.
Ürünlerini garantiye gönderenler için kısa bir dipnot geçeyim. Muhtemelen ürünleriniz sorunsuz olarak geri dönecek. Sorun masterplus veya Windows güncellemesi kaynaklı olabilir. Bana bilgi geldiğinde bende hızlıca geri dönüş yapacağım.

@Cooler Master Türkiye evet yazılımı kullanıyordum. Şimdi dediğinizi yapıp yazılımı kaldıracağım. Bir süre kullandıktan sonra burada konuya güncelleme yaparım tekrar. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Siz de yurt dışından yazılımla ilgili bir bilgilendirme yapılırsa bizi aydınlatın lütfen.
@Cooler Master Türkiye evet yazılımı kullanıyordum. Şimdi dediğinizi yapıp yazılımı kaldıracağım. Bir süre kullandıktan sonra burada konuya güncelleme yaparım tekrar. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Siz de yurt dışından yazılımla ilgili bir bilgilendirme yapılırsa bizi aydınlatın lütfen.

@Cooler Master Türkiye Test ettim, MasterPlus yüklü ise cızırtı yapmıyor. Programdan 7.1'i açarsanız cızırtı yapıyor. 7.1 kapalı olduğunda MasterPlus programı yüklü olsa bile herhangi bir sorun yaşanmıyor. Sorun tamamen 7.1'in açık veya kapalı olmasıyla alakalı gibi duruyor. Bilginize

@Cooler Master Türkiye Test ettim, MasterPlus yüklü ise cızırtı yapmıyor. Programdan 7.1'i açarsanız cızırtı yapıyor. 7.1 kapalı olduğunda MasterPlus programı yüklü olsa bile herhangi bir sorun yaşanmıyor. Sorun tamamen 7.1'in açık veya kapalı olmasıyla alakalı gibi duruyor. Bilginize

@Cooler Master Türkiye Bir dönüş yapıldı mı?

Son düzenleme:

Hocam merhaba. Kulaklığı aldım, bugün elime geçti. Mikrofonu gerçekten kaliteli fakat birkaç sorun yaşıyorum. MasterPlus yazılımını yükleyip ekolayzırdan pop,gaming vs. seçtikten sonra şarkı dinlerken sanki sürekli vokalin sesi kısılıp artıyor belirli bölgelerde. Bass vurduğu zaman vokalin sesi düşüyor , sonra da artıyor. Bass'ı hiç arttıramıyorsunuz bu yüzden, kulaklığın bass'ı da çok düşük yani, insan arttırmak istiyor fakat bahsettiğim sorun yaşanıyor. Tutarsızlık oluyor. Öte yandan 7.1 açık-kapalıyken bir cızırtı sorunu yaşamadım fakat bu bass meselesi çok moralimi bozdu.
Bir çözümü var mıdır?

Son düzenleme:
@Cooler Master Türkiye Yukarıda bahsettiğim soruna bir çözüm var mı? Kulaklığın ekolayzırından Gaming Bass-Pop vs. açınca veya sadece Bass'ı az bir şey yükseltince vokalin sesi her bass vurduğunda kısılıyor. Hiç arttıramayacaksak niye var ki bu bass ayarı

Şu an yazılımda bir problem bulunuyor gerekli yerlere ilettim düzeltilmesini bekliyoruz. Ekolayzer ayarında bass ayrını açtığınızda bassların daha öne çıkıp vokalin sesinin geriye gitmesi normal orada zaten amaç bassı öne çıkartmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı