Cooler Master MH752 alınır mı ?

tturk

Decapat
Yeni bir kulaklık almak istiyorum ve kısa süredir araştırıyorum. Bu ürün hakkında genel olarak fiyatına göre çok iyi olduğu yazılmış. Bende aşağıdaki linkten sipariş verdim ve diğer sitelere göre çok ucuzdu.

Şimdi sizlere sormak istediğim birkaç sorum var bu ürün hakkında

1. Kulaklığı alma amacım tamamen oyunlarda sesleri daha düzgün ve doğru duymak. Şu anda SS Siberia 350 kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Neredeyse yanımdan geçen rakiplerin bile ayak sesini duyamıyorum. Bu sipariş verdiğim modelde ses seviyesi beni tatmin eder mi?

2. Bu modelin sanal 7.1 sesi iyi midir?

3. Anakartımda bulunan ses kartı ile stereo olarak kullansam ses performansı nasıl olur ? (Anakartım Asus x99 deluxe 2)

Başka kulaklıklar da önerebilirsiniz.(Max 650TL)

@Batuhan A.

Yeni bir kulaklık almak istiyorum ve kısa süredir araştırıyorum. Bu ürün hakkında genel olarak fiyatına göre çok iyi olduğu yazılmış. Bende aşağıdaki linkten sipariş verdim ve diğer sitelere göre çok ucuzdu.

1. Kulaklığı alma amacım tamamen oyunlarda sesleri daha düzgün ve doğru duymak. Şu anda SS Siberia 350 kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Neredeyse yanımdan geçen rakiplerin bile ayak sesini duyamıyorum. Bu sipariş verdiğim modelde ses seviyesi beni tatmin eder mi?

3. Anakartımda bulunan ses kartı ile stereo olarak kullansam ses performansı nasıl olur ? (Anakartım Asus x99 deluxe 2)

@Batuhan A.
O fiyata kesinlikle alınır, alternatif olarak: Kingston HYPERX CLOUD II 7.1 Kırmızı Gaming Kulaklık | ITOPYA

@Batuhan A.
İyi gunlerde kullanin. Deneyimlerinizi forumda paylasirsaniz seviniriz.

Hocam deneyimlerinizi paylaşır mısınız alacağım bende
Merhabalar, kulaklığın konforu, ses kalitesi ve mikrofonunu gerçekten beğeniyorum. Eksi olarak söyleyebileceğim bir şey bulamıyorum. Muadilleri arasında sayılır mı bilmiyorum ama Cloud 2 kulaklığı kardeşimde var ve dolayısıyla karşılaştırma yaptım.

Cloud 2 ilk kullanımda kafayı yanlardan biraz baskılıyor ama sonrasında uyum sağlıyor ve gerçekten konforlu bir hale geliyor. Benim kafam küçük bu arada bunu da belirteyim.

Cloud 2 nin ses düzeyi MH752 den farklı. MH752'de 20 ses düzeyi idealken, Cloud 2'de bu ses düzeyi bir tık az kalıyor.

9 ayı geçmiş neredeyse ve ben memnunum kulaklığımdan ama şuan kulaklık alıyor olsam kablosuz modellere bakarım. Çünkü kablo, zaman zaman beni çok rahatsız ediyor. Bilirsiniz bir yere sürttüğü zaman olan hışırtıyı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı