Cooler Master MH752 alınır mı?

Daha fazla  
Yabancı sitelerde güzel yorumlarla karşılaştım ancak Türkiye'de çok fazla yorum bulamadım. Sizce iyi midir kullanan arkadaşlar var mı acaba?
Yok mu hiç kullanan veya kullanmış birini tanıyan?

Son düzenleme:
Bende düşünüyorum ancak yorum bulamıyorum bulursanız buraya yazar mısınız?
Şimdiden teşekkürler.

Valla ben de bir türlü karar veremedim. 620 tl civarlarında corsair void elite var. Kafamı kurcalayan kulaklıklar şunlar: void elite, hs60 pro, cloud 2, razer kraken tournament edition, mh752. Senin bunlar arasında bi fikrin var mı

Dostum bazen diyorum Cloud 2 al geç, ama para biriktirip Alpha s mi alsam da diyorum.
Cloud 2 ince hesapta 660 TL'ye düşmüştü o zaman da param yoktu alamadım (1 ay önce)
Void Elite'ı çok övüyorlar ama almışken kablosuz al da diyenler var (Void Elite'yi)

Karar verdiğinde fikrini paylaşırsan sevinirim
Bence indirim kovala güzel bir şey mutlaka karşına çıkar ben şu an öyle yapıyorum.

Dostum bazen diyorum Cloud 2 al geç, ama para biriktirip Alpha s mi alsam da diyorum.
Cloud 2 ince hesapta 660 TL'ye düşmüştü o zaman da param yoktu alamadım (1 ay önce)
Void Elite'ı çok övüyorlar ama almışken kablosuz al da diyenler var (Void Elite'yi)

Karar verdiğinde fikrini paylaşırsan sevinirim.
Bence indirim kovala güzel bir şey mutlaka karşına çıkar ben şu an öyle yapıyorum.

Aynen şu an ben de öyle yapıyorum indirim falan bekliyorum. Aklımda 3 model kaldı: MH752, Cloud 2 ve Void Elite. Artık bunlardan birini seçeceğim inşallah memnun kalırız ne alırsak alalım.

Aynen şu an ben de öyle yapıyorum indirim falan bekliyorum. Aklımda 3 model kaldı: MH752, Cloud 2 ve Void Elite. Artık bunlardan birini seçeceğim inşallah memnun kalırız ne alırsak alalım.

Bayramdan sonra MediaMarkt'a gidip deneyeceğim kulaklıkları deneyimlerimi sizinle paylaşmaktan memnun olurum iyi forumlar.

Geri
Yukarı