Cooler Master MH752 Alınır mı?

CM MH752 vs HyperX Cloud Alpha

• Oy verenlerin toplamı
    56
Asus xonar’lar meşhur galiba oyuncular arasında. 5+1 yeterli mi bu stereo kulaklıklar için? Öyleyse 300 TL’ye bulunuyor ASUS Xonar 5+1.
Creative (Soundblaster) ve Sennheiser bir tık daha iyidir bana göre ses kart konusunda. Bazı Asus ses kartlarında duyduğum kadarıyla fazla tiz veriyor diye şikayetler okumuştum amazon yorumlarında.

Değerlendireceğim dostum fakat bütçe çok aşıyor stereo kulaklık+ses kartı 1000 TL’yi buluyor. O zaman gider USB ses kartı başarılı bir kulaklık alırım daha iyi. Başka bir yere gittiğimde yanımda götürür acaba bilgisayarda ses kartı var mı? Diye düşünmem. Max 700 TL verebileceğim şu an için kulaklığa. HyperX Cloud 2 olabilir eski bir model olsa da. Ya da CM MH752. O arkadaşın konusunu full okudum, dediğim gibi arkadaş şansız bir şekilde hatalı kulaklığa denk gelmiş ama bu sorun markayla alakalı değil. Bu sorunu ben HyperXde, Corsairde, CMde, SSde bu sorunu yaşayanı gördüm. Yayın açmayı planlıyorum mikrofon benim için önemli bir kriter ama başlarda idare eder mikrofona sahip bir kulaklık yeter. Sonradan harici bir tane alınır. Bu hali kulaklık+ses kartından daha uygun fiyata geliyor.

Değerlendireceğim dostum fakat bütçe çok aşıyor stereo kulaklık+ses kartı 1000 TL’yi buluyor. O zaman gider USB ses kartı başarılı bir kulaklık alırım daha iyi. Başka bir yere gittiğimde yanımda götürür acaba bilgisayarda ses kartı var mı? Diye düşünmem. Max 700 TL verebileceğim şu an için kulaklığa. HyperX Cloud 2 olabilir eski bir model olsa da. Ya da CM MH752. O arkadaşın konusunu full okudum, dediğim gibi arkadaş şansız bir şekilde hatalı kulaklığa denk gelmiş ama bu sorun markayla alakalı değil. Bu sorunu ben HyperXde, Corsairde, CMde, SSde bu sorunu yaşayanı gördüm. Yayın açmayı planlıyorum mikrofon benim için önemli bir kriter ama başlarda idare eder mikrofona sahip bir kulaklık yeter. Sonradan harici bir tane alınır. Bu hali kulaklık+ses kartından daha uygun fiyata geliyor.
Biraz hortlattım ama ne yaptınız acaba? Aldınız mı MH752 Ne düşünüyorsunuz? Ben kulaklık arıyorum da kafayı yedim araştıra araştıra :D HyperX Cloud flight wireless, Cloud 2, Mh752 arasındayım. Anakart 2014 yılından kalma benim o yüzden alırsam mh752 alırım ama cloud da çok övülüyor. Kesinlikle steelseries bakmayacağım arctis 5 iade ettim.

Biraz hortlattım ama ne yaptınız acaba? Aldınız mı MH752 Ne düşünüyorsunuz? Ben kulaklık arıyorum da kafayı yedim araştıra araştıra :D HyperX Cloud flight wireless, Cloud 2, Mh752 arasındayım. Anakart 2014 yılından kalma benim o yüzden alırsam mh752 alırım ama cloud da çok övülüyor. Kesinlikle steelseries bakmayacağım arctis 5 iade ettim.
Steelseriesin hiçbir ürününden bu zamana kadar memnun kalmadım. Ben HyperX cloud alpha aldım. Planımda ileride harici hyperx USB ses kartı almak vardı fakat performansı bana fazlasıyla yetti. Benim anakartım o kadar eski değildi büyük ihtimal sen aynı performansı alamayacaksın diye tahmin ediyorum. Bir arkadaşımda HyperX Cloud Alpha S deneyimleme fırsatım oldu. Alpha modelinin ses kartlı hali. Gayet başarılı bir kulaklık. Gerekli ayarların yapılması gerekiyor ama. Neredeyse kulaklığı iade edecektik o kadar kötüydü. Kılavuzda yazan ayarları yapınca muazzam bir kulaklık oluyor.

Hocam MH752 crosstalk sorununa sahip. Blackshark V2 düşünebilirsiniz.

Hocam MH752 crosstalk sorununa sahip. Blackshark V2 düşünebilirsiniz.
Birçok kulaklık araştırdım hepsinde illaki birkaç kişi gömüyor o yüzden başka kulaklıklara bakıyorum çıkmaza girdim resmen :D Son olarak aklıma 4 Kulaklık yattı ama en çok MH752 den emindim. Bu alttaki üçlü mü yoksa Blackshark v2 mi önerirsin?

Kingston HyperX Cloud Alpha S​

HyperX Cloud Flight Wireless​

Kingston HyperX Cloud 2 7.1​

Birçok kulaklık araştırdım hepsinde illaki birkaç kişi gömüyor o yüzden başka kulaklıklara bakıyorum çıkmaza girdim resmen :D Son olarak aklıma 4 Kulaklık yattı ama en çok MH752 den emindim. Bu alttaki üçlü mü yoksa Blackshark v2 mi önerirsin?

Kingston HyperX Cloud Alpha S​

HyperX Cloud Flight Wireless​

Kingston HyperX Cloud 2 7.1​

Cloud Flight hakkında bilgim bulunmamakta fakat diğer ikisi yerine Blackshark V2 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı