Cooler Master mını ARGB kontrolcü incelemesi

Herkese selamlar. Konusunu açtığım ARGB kontrolcüsü elime ulaştı. Ürünün kendisini 55TL gibi muhteşem bir fiyata sarı sitede güvenli e ticaret ile aldım. Kargo hafta sonunu saymazsak 2 günde Yurtiçi Kargo ile ulaştı. Maalesef 16TL kargo ücreti ödedim. Üründe 8 adet mod bulunuyor. Bunlardan dördü sabit, biri Rainbow diğerlerinin ise isimlerini bilmiyorum.
Özelliklere buradan detaylı bir şekilde bakabilirsiniz:Mini Addressable RGB LED Controller

Paket.jpeg

Ürün elime bu şekilde ulaştı, paketlemesi idare eder diyebilirim.

Kablo.jpeg

Kutu içeriğinde şunlar bulunuyor: 3 pin bacak, kontrolcü ve kablo saklamak için plastik parça.
Efektler burada:

Bu ürünü Rainbow modu bende olmadığı için almıştım ve muradıma erdim :).

Sonuç olarak ürün fiyatına göre başarılı. Alacak kişilere tavsiye ederim. İncelememi beğendiyseniz beğenmeyi unutmayın, iyi sosyaller :D.
@Bora Dere
@Samotne Ciasteczka
@RPM
@WaIter White
@MisakiTaro

Dosya Ekleri

• Kablo2.jpeg
    Kablo2.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 80
  • SistemGörünümü.jpeg
    SistemGörünümü.jpeg
    112,7 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ekran kartını kontrolcüye takmamışsınız sanırım. Onu da takabilirsiniz elinizde 2 ucu da dişi olan bir ARGB kablosu var ise. Daha sonra Trixx uygulamasından external source seçeneğini seçin. Daha önce Asus Aura Sync sistemimde RX 5700 XT Nitro+ kullanmıştım bende tüm ışıklar senkronize olunca daha bir hoş oluyor. Kontrolcüyü anakarta bağlama şansınız var ise tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Kontrolcüyü anakarta bağlamadan çünkü dediğim gibi Rainbow mod anakartın uygulamasında değişik gözüküyor. Ekran kartı için trixx uygulaması üzerinden serial ile yaptım ve mutluyum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ekran kartını kontrolcüye takmamışsınız sanırım. Onu da takabilirsiniz elinizde 2 ucu da dişi olan bir ARGB kablosu var ise. Daha sonra trixx uygulamasından external Source seçeneğini seçin. Daha önce ASUS Aura Sync sistemimde RX 5700 XT Nitro+ kullanmıştım bende tüm ışıklar senkronize olunca daha bir hoş oluyor. Kontrolcüyü anakarta bağlama şansınız var ise tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Kontrolcüyü anakarta bağlamadan çünkü dediğim gibi Rainbow mod anakartın uygulamasında değişik gözüküyor. Ekran kartı için trixx uygulaması üzerinden serial ile yaptım ve mutluyum.

Siz mutluysanız bize tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın demek düşer. Mystic Light nasıl modlar sunduğunu bilmeyerek yaptım yorumu af buyurun. 😌

Estağfurullah efendim. Mystic Light'ın Rainbow modunun doğru düzgün olmayışına şaşırmıştım.

Açıkçası bende böyle bir durum olmasına şaşırdım. Aura Sync'ten çok memnun olduğum için Mystic Light'ın da kötü performans vermeyeceğini düşündüm. Aura'da özellikle müzik modu çok hoşuma gidiyordu. Çok kısa bir video ile göstermek isterim ancak konunuza baltalamak istemiyorum. 😅

Açıkçası bende böyle bir durum olmasına şaşırdım. Aura Sync'ten çok memnun olduğum için Mystic Light'ın da kötü performans vermeyeceğini düşündüm. Aura'da özellikle müzik modu çok hoşuma gidiyordu. Çok kısa bir video ile göstermek isterim ancak konunuza baltalamak istemiyorum. 😅

Evet hocam Mystic Light'ta Aura Sync gibi Rainbow mod bulunmuyor sadece. Müzik modu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı