Cooler Master ML120l V2 ışıkları kontrolcüsüz nasıl çalıştırılır?

RTX 2080 Ti Sli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Cooler Master ML120l V2 sıvı soğutma var 2. el aldığım için içerisinden kontrolcu çıkmadı ben fanın ve pompanın ışıklarını nasıl çalıştırabilirim ikisinin de ayrı ayrı 4 pinlik dişi ucu var nedense bunu büyük sorun ettim kendime.

Kasamda ARGB kontrolcü var ona taksam çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde Cooler Master ML120l V2 sıvı soğutma var 2. el aldığım için içerisinden kontrolcu çıkmadı ben fanın ve pompanın ışıklarını nasıl çalıştırabilirim ikisinin de ayrı ayrı 4 pinlik dişi ucu var nedense bunu büyük sorun ettim kendime.

Kasamda ARGB kontrolcü var ona taksam çalışır mı?

Aynn bir dene bence çalışma durumu var bildiğim kadarıyla kontrolcü ile aynı görevi görüyor.

Hocam internetten arastirdimda calismazmis ARGB 5V guc veriyormus RGB için 12v lazimmis.

Hocam SATA'ya da Molex'den güç alan kontrolcü önerebilir misiniz bildiginiz varsa eğer.

Hocam biraz uğraşsan kasadaki kontrolcüye bağlarsın bence masrafa girme SATA'dan güç alabilirsin bende sıvı soğutma yok ama bende de kule tipi var kontrolcüye bağlı satadanda güç alındı çalışıyor.

Hocam biraz uğraşsan kasadaki kontrolcüye bağlarsın bence masrafa girme SATA'dan güç alabilirsin bende sıvı soğutma yok ama bende de kule tipi var kontrolcüye bağlı satadanda güç alındı çalışıyor.

Hocam nasıl yapabilirim hiç bilgim yok kablomu almalıyım siz nasıl yapmıştınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı