Cooler Master MB511 ARGB 120mm egzoz fan önerisi

7 Ay geçmiş hocam dalga mı geçyiorsunuz 7 ay 7 7 7 ASUS makalesinde düzelttik dedi AAA makalesine bakın düzeltikdiyor?

Hocam alın isterseniz ama AMD kartlar için ASUS almanızı hiçbir şekilde önermem. Performansa etkisi yok. Hem daha sıcak hem de daha sesli. ve boşa para.
Kime sorsanız en iyi kart olarak Nitro+ ı gösterir size ama siz bilirsiniz.

Hocam alın isterseniz ama AMD kartlar için ASUS almanızı hiçbir şekilde önermem. Performansa etkisi yok. Hem daha sıcak hem de daha sesli. ve boşa para.
tamam aynı fiyata alacağım dedim size fiyatfarkı yok alıcağım aldığımda sorun çıkarsa sizden özür diliceğim geri verip sapphire alacağım.
ayrıca videodaki seslerin quiet modda yapıldığını da belirtmek isterim

Tamam aynı fiyata alacağım dedim size fiyatfarkı yok alacağım aldığımda sorun çıkarsa sizden özür diliceğim geri verip Sapphire alacağım.

Öyle bir şey yapmanıza gerek yok ben size yardım etmeye çalışıyorum. Tatmin olmak gibi bir derdim yok. Siz nasıl rahat edecekseniz onu alın hocam. Ben sadece mağdur olup acısını AMD'den çıkaranlardan olmayın istedim.

Öyle bir şey yapmanıza gerek yok ben size yardım etmeye çalışıyorum. Tatmin olmak gibi bir derdim yok. Siz nasıl rahat edecekseniz onu alın hocam. Ben sadece mağdur olup acısını AMD'den çıkaranlardan olmayın istedim.
bilemedim yaaa alınca yadediğiniz gibi çıkarsa çeldiniz aklımı gaming x nasıldır 3750tlyebulmuştum varsa alayım mı o kartı?

hocam yani siz şimdi bana asus rog değil sapphire mi alın diyorsunuz pulse modelini link atarmısınız bi bakmalıyım
ama başka yerde başka kişiler rog al diyor

.
.
İlki Pulse ikincisi de Nitro+

Yeni konular

Geri
Yukarı