Cooler Master ML360R aşırı sesli çalışıyor

Ben daha başka bir şey demiyorum o zaman dediğimi yapmamızsınız ki zaten. Daha yorum yok iyi geceler.
Bana hangi ayarı yapacağımı söyleyebilirseniz denerim hocam bios fan kısmıyla ilgili tam bir bilgim yok.
Ayrıca sesi dün gece oyun oynarken çektim tam olarak bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana hangi ayarı yapacağımı söyleyebilirseniz denerim hocam bios fan kısmıyla ilgili tam bir bilgim yok.
Ayrıca sesi dün gece oyun oynarken çektim tam olarak bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum ne yaparsan yap CM fanlar malesef bu şekilde, 8 fani vardi sistemimde 8'inde de bu şekilde ses vardi. Sıvı soğutmanın fanlarını garantide degistirdim oda aynı, 3'lu paketini iade ettim yerine Corsair aldım. Sıvı soğutmanın fanlarınıda HD120 ile değiştim. Şuan çok memnunum.

Dostum ne yaparsan yap CM fanlar malesef bu şekilde, 8 fani vardi sistemimde 8'inde de bu şekilde ses vardi. Sıvı soğutmanın fanlarını garantide degistirdim oda aynı, 3'lu paketini iade ettim yerine Corsair aldım. Sıvı soğutmanın fanlarınıda HD120 ile değiştim. Şuan çok memnunum.
Teşekkür ederim hocam. En azından bana özel bir sorun değil onu öğrenmiş oldum ben de en iyisi değiştireyim fanlarımı.

Cooler Master MB511 RGB kasa kullanıyorum. Bu konuyla alakası olur mu, bilmem ama, kasanın önündeki fanlar çok sessiz bende. Sonuçta CM fanı o da.
Çok cooler master ürünü kullandım hiç pişman olmadım ama bu sıvı soğutucuyu iyi soğutmasına rağmen hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum. O yüzden aynı marka fanı vs almam artık hocam.

bende de aynı sorun var cm ml360r kullanıyorum pompa da tıkırtı sesi mevcut pompa kablosu cpu opt bağlı acaba pump a mı bağlamam gerekiyor??

Yeni konular

Geri
Yukarı