Cooler Master MWE 600 White Coil Whine

OPwarchef

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar. Bir arkadaşımın başlıkta belirttiğim model güç kaynağında (Cooler Master MWE white 600) Coil Whine sorunu var. Ne yapmamız gerekiyor? Garantiye verelim mi? Bir problem yaratır? PSU'yu değiştirmek gerekir mi? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı modelin siyahını kullanıyorum. Yük altında bende de CW sesi duyuluyor fakat rahatsız edecek bir seviyede değil. 1 yılı aşkın bu şekilde kullandım, hala daha da kullanıyorum. Bir sorun yaratmadı, sizde de yaratmaz diye düşünüyorum. Fakat boşta da CW sesi duyuluyorsa garantiye veya aldığınız yere iade etmenizi öneririm.

Merhabalar. Bir arkadaşımın başlıkta belirttiğim model güç kaynağında (Cooler Master MWE white 600) Coil Whine sorunu var. Ne yapmamız gerekiyor? Garantiye verelim mi? Bir problem yaratır? PSU'yu değiştirmek gerekir mi? İyi forumlar.
Değiştirsen bile bir zaman sonra yine olacak. Coil Whine bir arıza değildir. İndüktör bobinlerinin yüksek akım geçirmesinden oluşan sestir. Benim hem ekran kartımda hemde güç kaynağımda artı kullandığım voltaj regülatöründe de var. Çok rahatsız etmediğinden sıkıntı etmiyorum.

Geri
Yukarı