Cooler Master MWE white 650 vs High Power element BR 750W

Performance GD Türkiye'ye özel üretilmiş bir ürün (Avrupa'da benzer modelleri var HP markasının fakat bu modele ait pek bilgi bulunamıyor maalesef).

Aylardır kullanıyorum bu ürünü evde iki bilgisayar var hem 600W hem 750W olanına sahibim. En azından besleme konusunda bir sıkıntısı olmadığını ve fanların oldukça sessiz çalıştığını söyleyebilirim.

Performance GD Türkiye'ye özel üretilmiş bir ürün (Avrupa'da benzer modelleri var HP markasının fakat bu modele ait pek bilgi bulunamıyor maalesef).

Aylardır kullanıyorum bu ürünü evde iki bilgisayar var hem 600W hem 750W olanına sahibim. En azından besleme konusunda bir sıkıntısı olmadığını ve fanların oldukça sessiz çalıştığını söyleyebilirim.
Bahsettiğim model sizin kullandığınız model değil.

Model:

Sistem hakkında bilgi vermemişsiniz.
Özür dilerim benim hatam. ASUS TUF B450 Plus Gaming Anakart, Sapphire Nitro+ RX 590 SE GPU, 2x8 DDR4 Ram, Ryzen 5 3600, 1TB + 160GB HDD

Model:

Bir de eğer bütçeyi 730-750 civarına çekersem tavsiye edebileceğiniz bir PSU var mı? Gold sertifikalı olursa en azından elektrik faturasından bana fayda sağlar. 700W üstünü de bulursam on numara olur.

Model:
O model de değil😃

Sabah 513₺ idi😒

O model de değil😃

Sabah 513₺ idi😒
516 TL 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı